Підготовчий семінар для керівників музичних колективів Миколаєва

2 березня у Матвіївському будинку культури відбувся відбірковий тур до обласного огляду «Материнська пісня» та творча майстерня «Прийоми театралізації та інсценізації пісні в контексті роботи з фольклорними колективами» за участю фольклорних колективів міських закладів культури клубного типу.

Провідний методист музичного сектору Миколаївського ОЦНТ та КОР Пилипчук Світлана роз’яснила керівникам колективів вимоги участі в огляді та розкрила методику створення сценічних композицій різних типів: вокально-музичних (хореографічних) композицій, інсценізацій з елементами театралізації та віночків пісень. На прикладі відео-фрагментів виступів колективів-переможців минулого огляду були проаналізовані недоліки та вдалі моменти продемонстрованих програм, шляхи реалізації творчих задумів під час сценічного виступу.

На завершення семінару всі присутні мали змогу побачити сценічні проекти музичних колективів Матвіївського БК. Народний хор «Червоняночка» та вокальний ансамбль «Камертон» продемонстрували інсценізацію та віночок пісень, які вони готують для участі в обласному огляді «Материнська пісня».

Читайте також:   Відбірковий тур І обласного фестивалю дитячої і юнацької творчості «Art- MIX»
↓
Розмір шрифту
Контраст