Обласний конкурс «Діапазон» запрошує до участі — 2.11

МОЦНТ та КОР проводить обласний конкурс вокальних колективів та солістів-вокалістів «Діапазон» для розвитку та популяризації вокально-хорового жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення виконавської майстерності учасників і поповнення їх репертуару патріотичними творами. Детальніше — далі.

Де й коли

Другого листопада в ММПК «Корабельний».

Початок о 10:00.

Хто бере участь

Представники закладів культури: вокальні ансамблі та малі форми ансамблю (дует, тріо, квартет), фольклорні колективи і солісти-вокалісти з різними манерами та стилями виконання.

Номінації

  1. «Вокальні ансамблі».
  2. «Малі форми вокальних ансамблів».
  3. «Фольклорні колективи».
  4. «Солісти-вокалісти».

Конкурсна програма

Кожен виконавець готує програму з двох різнохарактерних творів, один із яких обов’язково має бути патріотичної тематики.

Виконувати твір обов’язково наживо під фонограму (мінус), інструментальний супровід або а сapрella. Вокальні колективи мають обов’язково виконати один твір а сapрella; солісти та малі форми — на вибір. Загальна тривалість виступу — до семи хвилин.

Заміна того чи іншого твору можлива не пізніше, аніж за 12 днів до конкурсу!

Як стати учасником

Заявку на участь у конкурсі необхідно заповнити за зразком і надіслати разом із фонограмами (мінус) через ваш відділ (сектор) культури ОТГ, району чи міста на ocnt.mk@gmail.com до 23 жовтня 2019 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до провідної методистки з вокально-хорового жанру МОЦНТ та КОР:

(097) 148-88-77; (093) 502-02-04 — Галина Стрелецька.

Читайте також:   Запрошуємо на заключну виставку «Нові імена Миколаївщини 2018–2019» — 14.11
↓
Розмір шрифту
Контраст