Перша персональна виставка Михайла Карабутова відкрилась

3 квітня у Миколаївському обласному краєзнавчому музею відбулося відкриття першої персональної виставки майстра обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя», учасника ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» Михайла Карабутова. Організатори заходу: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи та обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції увійшли 170 робіт, виконаних як у традиційних, так і сучасних техніках декоративно-прикладного мистецтва, тематика яких яскраво підкреслювала прийдешнє світле свято Пасхи. Майстер представив свої витончені роботи з аромографіки із застосуванням кави та шоколаду, ікони, створені у техніці пірографії, а також здивував усіх присутніх своїми різноманітними різанками, дряпанками та декоративним панно з природних матеріалів.

З відкриттям першої персональної виставки Михайла Карабутова привітала директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова, яка побажала талановитому майстру натхнення та терпіння в його тонкій справі та нагородила різьбяра почесною грамотою за особистий внесок у розвиток української народної творчості та відродження традиційних художніх промислів.

Керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова зазначила, що в роботах Михайла Карабутова гармонійно поєднується сучасність та традиції, тому концепція персональної виставки — відчути традиції Великодня крізь призму сучасної творчості.

Привітав майстра зі святом і заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський, який зазначив, що подібна виставка проводиться вперше у стінах музею, тому сьогоднішній захід вразив його до глибини душі.

На відкритті виставки для всіх присутніх прозвучали музичні композиції у виконанні студентського ансамблю народних інструментів «Art spiritus»  і студента Олександра Мудрака з кафедри «Музичне мистецтво» Миколаївської філії Київського національного університету культури й мистецтв.

Яскравим сюрпризом для гостей заходу стала презентація майстер-класу з різьблення по яєчній шкаралупі, у якому всі охочі взяти участь у створенні власних пасхальних виробів. Також приємним подарунком для обласного центру народної творчості стала робота «Ікона святого Миколая Чудотворця», подарована автором виставки Михайлом Карабутовим на честь прийдешнього ювілею Центра.

Читайте також:   Підсумки обласного конкурсу хореографічних колективів «Перлина Прибужжя 2018»
↓
Розмір шрифту
Контраст