Персональна виставка Василя Нікітіна

21 вересня о 13:00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки художника та члена творчого об’єднання «Прибужжя» — Василя Нікітіна. Виставка проходить у рамках ІІІ виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини».

Організатор заходу — Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, із задоволенням запрошує усіх поціновувачів образотворчого мистецтва на відвідини.

Коротко про автора

Нікітін Василь Миколайович народився у 1988 році в  смт Врадіївка Миколаївської області. Цікавість до малювання проявляв з самого дитинства. У 2000 році отримав звання «Художник року» серед учнів Врадіївської ЗОШ.

Після закінчення школи поступив на навчання до Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею.

У 2008 році серйозно захоплюється живописом. Працює в різних жанрах, але улюбленою темою залишається сільський пейзаж та портрет.

Першою його роботою був «Портрет племінниці».  Саме з цього періоду відбувається становлення, як художника.

Починаючи з 2009 року Василь є учасником багатьох обласних і районних виставок, майстер-класів, міжнародних пленерів. А у 2015 році став переможцем у виставці-конкурсі «Україна — Terra incognita» міжнародного арт-фестивалю «Talent Energy Fest» (перше місце за творчу роботу «Україночки»).

Також у 2015 році вступив до обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів ДПМ «Прибужжя».

За 8 років творчого періоду Василь Нікітін написав понад 400 картин. Його роботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Білорусії, Ірландії та Чехії.

«Церква у Врадіївці» та «Сіно в Добрянці», «Соняшникове поле» і «Лелека» — на усіх цих картинах відображена гармонія світу, в якому живе людина.

Молодому художнику властиве позитивне світосприйняття, це ми бачимо по живописному темпераменту та соковитим кольоровим сполученням, де теплий колір існує поруч із холодним.

Нагадуємо, що третій виставковий цикл «Нові імена Миколаївщини» є творчим проектом, спрямованим на збереження українських традицій та відображення розвитку сучасної культури нашої області.

Читайте також:   Обласна виставка художніх виробів творчих родин Миколаївщини «Єдина родина»
↓