Про нас

Життя сучасної людини багатогранне і надзвичайно різноманітне у своїх проявах. Від того, як відпочиватиме людина, великою мірою залежить її самопочуття, здоров`я та працездатність. Швидкий ритм життя, величезні потоки різноманітної інформації, стреси техногенного світу – все це негативно впливає на характер відпочинку, спосіб використання вільного часу, на смаки й потреби людей, їх естетичні запити. Культура є тим способом проведення дозвілля яке підносить людину у духовному розвитку, направляє її на творчий пошук, націлює на сприйняття краси світу і створення її власними руками, голосом, рухами.

В Україні цю почесну місію духовного злету людей несуть обласні центри народної творчості. Основна діяльність МОЦНТ спрямована на створення умов для підвищення культурного рівня, естетичного виховання та творчого розвитку громадян, задоволення їх культурних та дозвіллєвих потреб, а також на розвиток мистецького аматорства і творчої діяльності в регіоні, організація та проведення масштабних культурно-мистецьких заходів, методична консультаційна та практична допомога клубам і аматорським художнім колективам у напрямку підвищення рівня їхньої майстерності.

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи реалізує регіональну культурну політику, відслідковує зміни в культурному розвитку регіону, зберігає духовну спадщину культурного надбання краю. Центр проводить роботу по задоволенню духовних потреб населення, розвитку сучасної інфраструктури галузі, здійснює науково-методичну діяльність з питань збереження, вивчення і розвитку народної творчості, художніх промислів і ремесел, організовує дозвілля населення.

МОЦНТ та КОР проводить понад 80 районних, обласних, регіональних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходів.

Центр керує діяльністю великої кількості творчих колективів Миколаївщини, з яких 155 народних та зразкових аматорських колективів. Фахівці центру входять до складу обласної комісії по підтвердженню/присвоєнню звання «народний»/«зразковий» аматорським колективам області. При Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи працюють п’ять народних аматорських колективів: Прибузький народний ансамбль пісні і танцю (керівник заслужений працівник культури України А. І. Затурян), академічний жіночий хор ім. С. Фоміних (керівник заслужений працівник культури України Т. А. Островська), творче об’єднання майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» (керівник заслужений працівник культури України Лауреат премії Аркаса В. В. Кривцова), вокальний гурт «Зорецвіт» (керівник Н. Г. Жадик).

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 41

Структура МОЦНТ та КОР:

Баштова Н. А. — директор;

Нестерова Т. М. — заступник директора з методичної роботи;

Кривцова В. В. — заступник директора з культурно-масової роботи;

Скубченко Т. М. — провідний методист по театральному жанру;

Кривошей А. В. — провідний методист з народної хореографії;

Климчук О. В. — провідний методист з сучасної  хореографії;

Стрелецька Г. П. — провідний методист з вокально-хорового жанру;

Драгіна В. В. — провідний методист з інноваційних форм роботи;

Бабуріна С. Г. — провідний методист по роботі з нематеріальною культурною спадщиною;

Панченко І. І. — провідний методист з  інформаційного забезпечення;

Бондаренко В. В. — провідний методист з кіно, фото, відео мистецтва;

Короткова Б. М. — методист (редактор);

Божкова Г. Л. — провідний методист по фольклору, по роботі з нематеріальною культурною спадщиною.

↓
Розмір шрифту
Контраст