Тернівська «Веснянка» здала іспит на почесне звання «народний»

19 квітня у Тернівському БК Миколаївської міської ради хоровий колектив «Веснянка» виборював право носити почесне звання «народний».

Хоровий колектив «Веснянка» має велику творчу біографію, здобутки та нагороди різного рівню. Чудове злиття голосів, злагоджений ансамбль, сценічна культура — усе це притаманне тернівцям. Учасники «Веснянки», на чолі з першим керівником Омельяном Шпачинським, здобули славу та визнання не тільки в Україні, а й в інших країнах. Колектив став не просто хором, а своєрідним театром, де вільно звучать народні музичні твори під супровід інструментальної групи.

З листопада 2017 року славні традиції хору продовжує досвідчений фахівець хорового мистецтва Валерій Жевнер, який зумів згуртувати навколо себе понад 30 любителів української пісні. Творчий звіт «Веснянки» показав належний виконавський рівень, сценічну культуру, динамічність та різнопланову репертуарну палітру. Колективу доступні твори різної складності: традиційного народного багатоголосся, гармонічного та гомофонно-гармонічного викладу.

Репертуар колективу є різноманітним, компактним та виграшним. У ньому застосовуються ігрові елементи та танцювальні рухи, а також використовуються малі форми виконання, що справило гарне враження на комісію та глядачів.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» хоровому колективу «Веснянка» підтверджено на три роки. Вітаємо керівника та учасників колективу! Бажаємо нових творчих досягнень та перемог!

Читайте також:   «Новий день» про несподівані відкриття «Перлини Прибужжя-2017»
↓
Розмір шрифту
Контраст