Творча лабораторія з побутових танців

У 2018 році Миколаївський обласний центр народної творчості вперше запрошує учасників вокально-хорових і фольклорних колективів області до участі у творчих лабораторіях із побутових танців. Можливість доторкнутися до витоків народної колективної творчості, безліч приємних миттєвостей від спілкування, активне проведення дозвілля — усе це наші творчі лабораторії.

Світлина: shumka.com

З давніх-давен українці своє дозвілля прикрашали колективними побутовими танцями. Це їх згуртовувало, надавало наснаги, а також було своєрідною формою розваг.

Миколаївський обласний центр народної творчості запрошує сучасників долучитися до традицій українського фольклору. Протягом березня, травня та червня методист із вокально-хорового жанру, заслужений працівник культури України Галина Стрелецька та методист із хореографічного жанру Любов Древіна проводитимуть колективні заняття для всіх бажаючих пізнати основи традиційного народного танцю. Підсумком таких творчих зустрічей стане танцювальний флешмоб під час обласного свята фольклорних колективів та ансамблів троїсті музики «Фольк-толока», яке відбудеться у вересні. Захід буде присвячено 80 річниці Миколаївського обласного центру народної творчості.

Перші заняття у творчій лабораторії з побутових танців відбудуться 8 лютого 2018 року в Баштанському районному будинку культури. Початок о 15:00. Запрошуємо всіх бажаючих.

Про подальші — слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Читайте також:   Обласний огляд колективів сімейної творчості «Родинні суперечки» — 20.05
↓