«Український клуб» про обласний конкурс «Діапазон»

30 жовтня на програму «Український клуб» «Українського радіо: Миколаїв» завітали провідна методистка МОЦНТ та КОР, заслужена працівниця культури України Галина Стрелецька та директорка Матвіївського БК Миколаївської міської ради, керівниця вокального квартету «Камертон» Надія Доценко.

Галина Стрелецька проанонсувала обласний конкурс вокальних колективів та солістів-вокалістів «Діапазон». Розповіла, вкотре та з якою метою його проводять, скільки буде учасників та з яких куточків нашої області. Звернула увагу на тематику творів і запросила всіх охочих на це пісенне дійство.

Надія Доценко розповіла про особливості підготовки колективу «Камертон» до обласного конкурсу. Зазначила, які твори вони представлять цього разу, що в них цікавого та складного. А також наголосила на важливості подібних заходів, які проводить МОЦНТ та КОР, та закликала аматорські колективи активно долучатися до них.

Читайте також:   Інформація про проведення обласного огляду фольклорних колективів та ансамблів «Троїсті музики» «Від села до села танці та музики»
↓
Розмір шрифту
Контраст