До уваги вокалістів! Готуємося до обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019»

Щорічно для підтримки талановитих дітей та реалізації їх творчого потенціалу МОЦНТ та КОР проводить обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix». Про особливості відбору в номінації «Вокальне мистецтво» у цьому році, а саме хто і як може стати учасником, конкурсна програма, критерії оцінювання тощо — далі.

Хто бере участь

У номінації «Вокальне мистецтво» до участі запрошуються солісти-вокалісти та малі форми (до 5 осіб) з різною манерою виконання (естрадна, народна, академічна) у напрямках: естрадний вокал, академічний вокал, народний вокал, фольк-поп, народна пісня в оригінальній обробці (допускається a capella), джаз, блюз, рок, хіп-хоп, ритм-н-блюз, рок-н-рол, авторська пісня.

Вік учасників від 6 до 18 років.

Конкурсний відбір

У цій номінації конкурсний відбір проходитиме у три етапи:

І етап (на місцях) — проводиться місцевими працівниками закладів культури. Кожен район, ОТГ або місто проводить на місцевому рівні відбірковий тур, під час якого визначають переможців. Від кожного району, міста або ОТГ (за підсумками місцевого відбіркового туру) до ІІ (кустового) запрошується не більше двох учасників (один соліст та один колектив малих вокальних форм).

ІІ етап (кустовий) — переможці місцевих відбіркових турів запрошуються до кустових, які проводитимуть фахівці МОЦНТ та КОР за певним графіком.

ІІІ етап (заключний) — переможці кустових відбіркових турів запрошуються до заключного туру фестивалю, який відбудеться у червні місяці у м. Миколаїв.

Графік проведення кустових турів (ІІ етап)

23.03 — Вознесенський МБК (подача заявок до 15 березня).

13.04 — м. Первомайськ (подача заявок до 1 квітня).

11.05 — м. Миколаїв (подача заявок до 1 травня).

Важливо

Заявку на участь необхідно заповнити та надіслати на ocnt.mk@gmail.com у встановлений термін.

Завантажити заявку

Конкурсна програма

Кожен конкурсант виконує по одному твору у своїй манері виконання. Виступають «живим звуком» у супроводі фонограми (-1), записаної на якісних флеш-носіях. Фонограма з бек-вокалом забороняється. За наявність беків будуть знімати бали. Тематика творів різноманітна, повинна розкривати творчий потенціал виконавця. Мова пісень — оригінальна, тобто російські пісні треба співати російською, українські — українською, джазові композиції чи інші англомовні — англійською.

Читайте також:   Обласний конкурс «Corda» запрошує до участі — 20.04

Критерії оцінювання

  • виконавська майстерність (вокальні дані, музичний супровід);
  • режисура номера;
  • творчий підхід та оригінальність виконання твору;
  • сценічна культура, костюм;
  • відповідність тематики твору та музичного матеріалу віковій категорії та вокально-технічним можливостям учасника.

Контактна особа

(0512) 37–59–31, (093) 690–48–05, (068) 904–66–52 — методист по роботі з дітьми та молоддю Вероніка Гаврилюк.

↓
Розмір шрифту
Контраст