16 Січня 2020        208         Коментарі Вимкнено до Підтвердження звання (2020)

Підтвердження звання (2020)

Лютий

  • «Народний» театру юного глядача «Огниво» Вознесенського МБК.
  • «Народний» духовому оркестру Вознесенського МБК.
  • «Народна» оперно-вокальній студії Миколаївського ОПК.

Березень

  • «Народний» ансамблю бального танцю «Грація» Миколаївського ОПК.
  • «Народна» студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК.
  • «Народна» студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» історико-краєзнавчого музею Христофорівського культурно-соціального комплексу Баштанського району.
  • «Народний» ансамблю української пісні «Берегиня» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Зразковий» дитячому хору «Рондіно» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Народний» ансамблю танцю «Енергія» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Квіти України» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Калейдоскоп» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Народний» ансамблю танцю «Вдохновение» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Натхнення» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Народна» студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Степові квіти» Степівського СБК Миколаївського району.
  • «Зразковий» духовому оркестру Радсадівського СБК Миколаївського району.
  • «Народний» хоровому колективу Радсадівського СБК Миколаївського району.
  • «Народний» фольклорному ансамблю «Селяночка» Радсадівського СБК Миколаївського району.
  • «Народний» ансамблю української пісні та музики Радсадівського СБК Миколаївського району.
  • «Народний» ансамблю танцю «Надія» Радсадівського СБК Миколаївського району.

Квітень

  • «Народний» театру естради «Агранавти» МНАУ.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Берегиня» Братського РБК.
  • «Зразковий» ансамблю сучасного танцю «Пасадена» Миколаївського ОПК.
  • «Зразковий» дитячому театру «БУКАКІ» Веселинівського РБК.
  • «Народний» ансамблю танцю «Золотий колос» Очаківського РБК.
  • «Зразковий» ансамблю бального танцю «Бейзик-степ» Вознесенського МБК.
  • «Народний» ансамблю танцю «Суднобудівник» Миколаївського ОПК.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Юнги» Миколаївського ОПК.
  • «Народний» вокально-інструментальному ансамблю «Експромт» Парутинського сільського ПК Очаківського району.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Мозаїки Ольвії» Парутинського сільського ПК.
  • «Народний» театральному колективу «Браво» культурно-естетичного центру Вищого професійного училища № 2 м. Миколаїв.

Травень

  • «Народний» Прибузькому ансамблю пісні і танцю МОЦНТ та КОР та МККіМ.
  • «Зразковий» театру юного глядача «Острів» ММПК «Молодіжний».
  • «Народний» молодіжному театру «Современник» ММПК «Молодіжний».
  • «Народний» театру естради «Факел» Щербанівського СБК Вознесенського району.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Українські вечорниці» Щербанівського СБК Вознесенського району.
  • «Зразковий» вокальному ансамблю «Привіт» Миколаївського ОПК.
  • «Народний» театру імені Марії Садовської-Барілотті Братського РБК.
  • «Народний» ансамблю «Степовичка» Первомайського РБК.
  • «Народна» студії художньо-ужиткового мистецтва с. Лиса гора Первомайського району.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Нові обрії» Доманівського РБК.
  • «Народний» духовому оркестру Доманівського РБК.
  • «Народний» хору ветеранів війни і праці Первомайського МЦКіД імені Єфросинії Зарницької.
  • «Народний» цирку «Посмішка» Первомайського МЦКіД імені Єфросинії Зарницької. «Народний» ансамблю танцю «Карнавал» Первомайського МЦКіД імені Єфросинії Зарницької.
  • «Народний» театру «Лицедії» Первомайського МЦКіД імені Єфросинії Зарницької.

Червень

  • «Народний» вокально-інструментальному ансамблю «Візерунки» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
  • «Народний» молодіжному театру «С.Т.У.К» ММПКіМ.
  • «Народний» ансамблю танцю «Джерело» Снігурівського РБК.

Серпень

«Народний» вокально-інструментальному ансамблю «Добробут» Миролюбівського СБК Братського району.

Вересень

  • «Народний» фольклорному ансамблю «Троїчанка» Троїцького СБК Новоодеського району.
  • «Народний» молодіжному театру «Віват» Вознесенського МБК.
  • «Народний» театру мініатюр «Сміх-у-тона» Вознесенського МБК.

Жовтень

  • «Народний» ансамблю «Троїсті музики» Тридубського СБК Кривоозерського району.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Жоржини» Тридубського СБК Кривоозерського району.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Дзвін» Маломечетнянського СБК Кривоозерського району.
  • «Зразковий» ансамблю танцю «Барви» Березнегуватського РБК.
  • «Народний» театру естради «Гвоздика» Таборівського СБК Вознесенського району.

Листопад

  • «Народний» фольклорному колективу «Надвечір’я» Троїцько-Сафонівського СБК Казанківського району.
  • «Народний» хоровому колективу «Калинонька» Калинівського СБК Єланецького району.
  • «Народний» театру мініатюр «Експромт» Новоодеського РБК.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Вербиченька» Яструбинівського СБК Вознесенського району.
  • «Народний» вокальному ансамблю «Південні зірки» Артемівського СК Новоодеського району.