Новини        05 Квітня 2016        493      

Підтвердження звання «народний»

4 квітня 2016 року була проведена мистецька виставка студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Джерельце» Новокостянтинівської сільської ради Братського району на предмет підтвердження  почесного звання «народний», яке було вперше  присвоєне у 1984 році. Художній керівник  студії — Віктор Володимирович Хізниченко.

Переглянувши експозицію виставки, члени атестаційної комісії відмітили гідний рівень розвитку студії, різноманітність напрямків  виставкових робіт та широкий спектр  виконавської майстерності учнів. Підтвердження звання «народний» стало однією з форм підтримки, стимулювання та заохочення до подальшої творчої діяльності учнів студії.

Окрему увагу хочеться звернути на високий професіоналізм  керівника студії — Віктора Хізниченка, що вже не одне десятиліття дбає про підвищення рівня майстерності юних художників. Завдяки його плідній співпраці із засобами масової інформації відбувається популяризації українських традицій та відображення стану сучасної культури Миколаївщини.

Витвори народної студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Джерельце» є окрасою не тільки свого району, а й усієї Миколаївської області. Саме тому кращі творчі роботи студії увійшли до експозицій обласних  та районних заходів, а також були відзначені грамотами різного рівню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: