Новини        14 Грудня 2015        394      

Нарада директорів

11 грудня 2015 року у приміщенні Миколаївської обласної універсальної  бібліотеки ім. О.Гмирьова  відбулася нарада директорів районних і міських будинків культури та організаційно-методичних центрів.

Учасники наради прийняли активну участь в обговоренні перспектив діяльності клубних закладів в умовах реалізації програми реформи місцевого самоврядування» спільно з учасниками колегії управління культури, національностей та релігій. Серед виступаючих були: представник апарату облдержадміністрації Бойко В.А., заступник начальника фінансового управління облдержадміністрації Ротарь О.Ф., начальник управління культури, національностей та релігій Димитров М.Ф., заступник начальника Поддубна Л.О.,  директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи  Баштова Н.А., керівники структурних підрозділів з питань культури райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) рад, директори районних та міських Будинків культури.

Учасниками були запропоновані декілька варіантів примірних структур  закладів культури у рамках проведення територіальної реформи.

За підсумками роботи районів у галузі культури за 2015 рік, переможцем став Баштанський район. Друге місце зайняли Братський, Миколаївський та Новоодеський райони.

Були про анонсовані основні обласні та всеукраїнські культурно-мистецькі  заходи, які планує організувати та провести у 2016 році Миколаївський обласний центр  народної творчості та культурно-освітньої роботи.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: