Новини        01 Грудня 2021        179      

Обласні онлайн – семінари: листопад

У листопаді провідні фахівці МОЦНТ та КОР провели шість обласних онлайн-семінарів, до яких залучено близько 600 слухачів. Усі семінари були спрямовані на підвищення кваліфікації працівників закладів культури Миколаївщини. Під час семінарів проаналізовано роботу керівників, надано відповіді на питання, які цікавили аудиторію та методичні поради відповідної тематики.

Обласний онлайн-семінар для керівників хореографічних колективів

Для керівників хореографічних колективів області відбувся онлайн-семінар, під час якого розглянуто питання щодо помилок, які допускаються при постановці хореографічної композиції, проведений детальний аналіз виступів учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі» та проаналізовано усі позитивні та негативні сторони виступів учасників в обласному конкурсі «Перлина Прибужжя».

Лекторами семінару виступили:

Наталія Баштова — директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України.

Олена Нікітіна — голова циклової комісії кафедри хореографії Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, викладач J категорії, член Національної хореографічної спілки України;

Олеся Макогон — викладач вищої категорії, викладач-методист Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв, художній керівник та головний балетмейстер ансамблю сучасного танцю «Exclusive – dance»;

Тетяна Воронцова — провідний методист з хореографічного мистецтва обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Обласний онлайн-семінар для керівників музичного жанру

Для керівників музичного жанру методистами обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи проведено онлайн-семінар, спікерами якого були Наталія Баштова — директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України, Галина Стрелецька — провідний методист вокально – хорового жанру МОЦНТ та КОР, заслужений працівник культури України та Наталя Лисогор — провідний методист музичного жанру МОЦНТ та КОР.

Лектори семінару під час виступів висвітлили наступні теми:

Аналіз виступу учасників обласного вокального конкурсу «Діапазон»;

Аналітика музичного жанру за 2021 рік та підготовка до вокально – хорових заходів на 2022 рік;

Поради від журі та репертуар для вокально-хорових колективів.

Обласний онлайн-семінар з питань збереження нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини

Для працівників клубних закладів області проведений онлайн-семінар з питань збереження нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини, під час якого спікерами порушувалися питання краєзнавчих досліджень учнівської молоді Миколаївщини, культури використання національного костюма, висвітлено наявні проблемні питання та джерела народного мистецтва Миколаївщини. Слухачі семінару більш детально дізналися про новий проєкт Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Етносвітлиця».

Спікерами семінару виступили:

Валентина Кривцова — заступник директора МОЦНТ та КОР з культурно-масової роботи, керівник творчого об’єднання «Прибужжя»;

Ліана Лістунова — член обласної комісії зі збору, обробки матеріалів та складання облікових карток об’єктів (елементів) нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини, заступник голови Миколаївського осередку Спілки майстрів України;

Олена Овсянікова — завідувач краєзнавчо-екскурсійного відділу МОЦНПВТК УМ;

Світлана Бабуріна — провідний методист МОЦНТ та КОР.

Обласний онлайн-семінар для керівників клубних закладів та аматорських колективів

Для керівників клубних закладів та керівників аматорських колективів фахівці обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи підготували та провели семінар у допомогу при підготовці звітності клубного закладу за 2021 рік, висвітлили питання щодо подання документів та реєстрації для участі у Всеукраїнських та обласних заходах, про навчальний проєкт «Школа клубного менеджменту для керівників клубних закладів та аматорських колективів».

Спікером семінару виступила Тетяна Нестерова — заступник директора з методичної роботи Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Обласний онлайн-семінар для керівників хореографічних колективів

Для керівників хореографічних колективів області кращі фахівці з хореографії провели семінар, на якому розглянули та проаналізували різницю між сучасними та вуличними танцями, довели до слухачів інформацію про види сучасного танцю, актуальні питання сьогодення та про те, як впливає сучасний танець на фізичний та емоційний стан молоді.

Лекторами семінару були:

Наталія Баштова — директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України;

Олена Лисенко — балетмейстер-постановник Миколаївського академічного російського драматичного театру;

Тетяна Воронцова — провідний методист з хореографічного мистецтва обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Обласний онлайн-семінар «Робота аматорських театральних колективів у сучасних умовах»

Для керівників театральних колективів відбувся онлайн-семінар, під час якого здійснена аналітика участі аматорських театральних колективів Миколаївщини в обласних заходах Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Порушувались питання щодо проблем та розвитку виконавської майстерності аматорських колективів. Здійснена презентація культурно-мистецьких заходів 2022 року. Керівникам колективів театрального жанру надані рекомендації щодо роботи на I півріччя 2022 року, до слухачів доведена інформація про вимоги щодо участі в основних заходах театрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості на перше півріччя 2022 року.  

Лекторами семінару виступили:

Наталія Баштова — директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України;

Лариса Калініна — кандидат педагогічних наук;

Тетяна Скубченко — провідний методист театрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: