Назва | Дата | Локація |
---|---|---|
Обласне свято «Весело сяють різдвяні зірки» | 11 січня | Миколаїв |
Культурна акція «Від громади до громади» | Лютий — грудень | Окремий графік |
Огляд вокальних колективів | Березень | |
Культурно-мистецька акція «Майстри барвистої палітри» | Друга половина березня | Миколаївський обласний художній музей імені В. В. Верещагіна |
Обласний огляд «Volta» | 21 березня | Миколаїв |
Обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки» | 28–29 березня | Миколаїв, Центральна бібліотека імені М. Л. Кропивницького |
Обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix» | 6–7 червня (фінал) | Миколаїв |
Обласний огляд козацької пісні «Битва хорів» | 4 квітня | Миколаїв |
Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена» | 11–12 квітня | Вознесенський МБК, Новоодеський РБК |
Обласний огляд сільських театральних колективів «Сільські бувальщини» | 17 травня | Новоодеський РБК |
Обласний огляд колективів родинної творчості «Родинні суперечки» | 23 травня | Миколаїв |
Огляд театральних колективів | Травень | |
Усеукраїнський конкурс сюжетного танцю та малих форм «Dance day» | 19–22 червня | Очаків |
Усеукраїнський фестиваль аматорського мистецтва «Шкварочка» | 24–27 червня | Очаків |
Усеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» | 27 червня — 5 липня | Очаків |
Обласна культурно-мистецька акція сімейної творчості «Єдина родина» | Друга половина вересня | Миколаїв |
Огляд ветеранських колективів аматорської творчості «Пісні наших батьків» | 1 жовтня | Миколаїв |
Обласне свято козацької творчості «На Покрова!» | 14 жовтня | Миколаїв |
Обласний огляд дитячих вокальних колективів «Ліга Voice» | 1 листопада | Миколаїв |
Обласний конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» | 7, 15 листопада | Южноукраїнськ, Миколаїв |
Обласний конкурс хорових колективів імені М. Аркаса | 14 листопада | Миколаїв |
Огляд хореографічних колективів | Листопад |
Школа клубного менеджменту
- І квартал — березень (Арбузинський).
- II квартал — квітень (Первомайський), травень (Очаківський).
- III квартал — вересень (Веселинівський).
- IV квартал — жовтень (Казанківський), листопад (Новобузький).
Фольклорно-етнографічні експедиції з питань нематеріальної культурної спадщини
- Квітень (травень) — Южноукраїнськ.
- Липень — Новоодеський район.
- Вересень — Казанківський район та ОТГ.
- Грудень — Галицинівська ОТГ Вітовського району.