Новини        03 Квітня 2018        810      

Перша персональна виставка Михайла Карабутова відкрилась

3 квітня у Миколаївському обласному краєзнавчому музею відбулося відкриття першої персональної виставки майстра обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя», учасника ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» Михайла Карабутова. Організатори заходу: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи та обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції увійшли 170 робіт, виконаних як у традиційних, так і сучасних техніках декоративно-прикладного мистецтва, тематика яких яскраво підкреслювала прийдешнє світле свято Пасхи. Майстер представив свої витончені роботи з аромографіки із застосуванням кави та шоколаду, ікони, створені у техніці пірографії, а також здивував усіх присутніх своїми різноманітними різанками, дряпанками та декоративним панно з природних матеріалів.

З відкриттям першої персональної виставки Михайла Карабутова привітала директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова, яка побажала талановитому майстру натхнення та терпіння в його тонкій справі та нагородила різьбяра почесною грамотою за особистий внесок у розвиток української народної творчості та відродження традиційних художніх промислів.

Керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова зазначила, що в роботах Михайла Карабутова гармонійно поєднується сучасність та традиції, тому концепція персональної виставки — відчути традиції Великодня крізь призму сучасної творчості.

Привітав майстра зі святом і заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський, який зазначив, що подібна виставка проводиться вперше у стінах музею, тому сьогоднішній захід вразив його до глибини душі.

На відкритті виставки для всіх присутніх прозвучали музичні композиції у виконанні студентського ансамблю народних інструментів «Art spiritus»  і студента Олександра Мудрака з кафедри «Музичне мистецтво» Миколаївської філії Київського національного університету культури й мистецтв.

Яскравим сюрпризом для гостей заходу стала презентація майстер-класу з різьблення по яєчній шкаралупі, у якому всі охочі взяти участь у створенні власних пасхальних виробів. Також приємним подарунком для обласного центру народної творчості стала робота «Ікона святого Миколая Чудотворця», подарована автором виставки Михайлом Карабутовим на честь прийдешнього ювілею Центра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: