Новини        01 Червня 2016        548      

Перший обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art-MIX»

З 28 травня по 1 червня 2016 року вперше відбувався фестиваль дитячої та юнацької творчості з таким жанровим спектром. Протягом шести місяців проходив відбір найталановитіших учасників області з усіх районів, задля їх подальшої участі у заході. Так з понад 1700 претендентів було обрано 250 виконавців, що показували свій хист в одній з номінацій: вокальний жанр (ансамблі та солісти-вокалісти), гумористичний жанр (команди КВК) та декоративно-прикладне мистецтво.

Перші дні фестивалю проходили на базі ПК «Молодіжний». У цей час вокалісти та вокальні ансамблі змагалися за першість у чотирьох вікових категоріях (діапазоном від 6 до 18 років), демонструючи власну манеру виконання та сценічну культуру. Митці декоративно-прикладного мистецтва представляли власні твори на конкурсній експозиції (10–15 оригінальних робіт). Влучність гумору команд Клубу веселих та кмітливих оцінювалась у таких завданнях: візитка, розминка і домашнє завдання.

Невипадковим збігом стало те, що фінал фестивалю припав на 1 червня — Міжнародний день захисту дітей. Саме тому гала-концерт та церемонія нагородження проходили у парку дитячого дозвілля — «Скай Парк», де діти з великим задоволенням стрибали на батутах, катались на атракціонах, грали в ігри та куштували смаколики. А студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, у костюмах казкових персонажів, забавляли та веселили дітлахів, граючи і танцюючи з ними. Таким чином фестиваль став не лише конкурсом талантів, а й справжнім святом для дітей.

Місію обрання переможців фестивалю виконувало журі, на чолі з Н. А. Баштовою — заслуженою артисткою України, директором Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. До складу журі також входили учасниці талант-шоу «Голос країни» — Катерина Тихонова і Олександра Казакова.

Церемонія нагородження розпочалась з привітань начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА — М. Ф. Димитрова. До привітань також долучилась голова комісії з питань культури обласної ради Н. В. Іванова, яка стала меценатом конкурсу, вручивши грошові винагороди володарям Гран-прі фестивалю.

Нагороду Гран-прі фестивалю отримали:

Довбуш Надія — м. Миколаїв;

Яковенко Христина — Очаківський район.

Тараненко Вікторія — м. Первомайськ;

Перше місце вибороли:

Квартет «Експромт» — Миколаївський район;

Вокальний ансамбль «Родзинки» — смт. Доманівка;

Вокальний ансамбль «Чорнобривчик» — смт. Арбузинка;

Вокальний ансамбль «Карамельки» — м. Первомайськ;

Дамаскіна Дар’я — м. Миколаїв;

Дует у складі Піскун Катерини і Довгань Аліна — м. Южноукраїнськ;

Сєвєрова Катерина — м. Вознесенськ;

Печенюк Денис — м. Южноукраїнськ;

Касянчук Людмила — м. Миколаїв;

Тараненко Вікторія — м. Первомайськ;

Команда КВК «Как здрастє!» — Доманівський район (керівник Жанна Миронюк);

Команда КВК «All inclusive» — м. Баштанка (керівник Альона Буцька).

 

Після завершення нагородження фіналістів заходу, усі охочі мали змогу побачити яскраві хореографічні композиції колективів «Барви» (керівник Н. Максименко) та «Дружба» (керівник О. Томова) Березнегуватського РБК. А також насолодитись пісенним виконанням призерів фестивалю та учасниць «Голосу країни» — Катерини Тихонової «Simple the best» та Олександри Казакової «Квітка душа».

Фестиваль організували Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА. Провідної ціллю фестивалю стало формування художніх смаків молоді на кращих зразках української та світової культурної спадщини. Приймаючи участь у конкурсі діти та молодь мали змогу показати свої таланти та здібності, поспілкуватися з однолітками. Даний формат заходу створює всі умови для того, щоб виконавці продовжували розвиватися у своїй сфері та відкривали нові горизонти для майбутніх творчих пошуків.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: