Новини        11 Вересня 2016        473      

Свято родинної творчості «Родинні суперечки»

11 вересня у дитячому містечку «Казка» пройшов огляд родинної творчості «Родинні суперечки». Усім відомо, що родина — це найголовніше у житті, адже саме звідти починаються витоки життєвого шляху кожної людини. А секретами підтримки миру та злагоди у сім’ї з усіма гостями свята поділилися наші родини-конкурсанти, що приїхали майже з кожного району Миколаївщини.

Перша частина свята розпочалася творчою презентацією родин, котрі займаються декоративно-прикладним мистецтвом. Тут був представлений такий спектр видів та технік мистецтва, в яких кожен учасник творчих змагань мав можливість реалізувати свій талант. Вишивання, різьблення по дереву, живопис, плетіння — далеко не все, що приготували конкурсанти для глядачів. У цій номінації  місця між родинами розподілилися таким чином.

Гран-прі отримала:

родина Папушой з м. Южноукраїнськ.

Перше місце посіли:

родина Козирєвих з м. Миколаїв;

родина Садовських з Братського району.

Друге місце:

родина Ракітіних з Баштанського району.

Третє місце:

родина Діденко з Березанського району.

А далі на глядачів заходу чекали виступи 13 родин у різноманітних театралізованих варіаціях. Співали, готували, танцювали і, головне, сперечалися… Підсумок був єдиний для всіх: мир, щастя, злагода, що є основою для процвітання для кожної української сім’ї. Адже тому роду нема переводу, де браття милують згоду. Виступ кожної родини-учасника був цікавий по-своєму. Проте за умовами конкурсу не можуть перемогти усі.

Гран-прі отримали:

родина Коваль з Миколаївського району;

Родина Ковалик з Новобузького району;

родина Коміних з Новоодеського району.

Перше місце посіли:

родина Слободніченків з Єланецького району;

родина Тофан з Арбузинського району;

родина Дяченко-Ростовецьких з Вітовського району.

Тож вітаємо наших переможців і бажаємо їм, щоб суперечки у їх родинах завжди завершувались так, як завершилося і наше свято — радісно та зі сміхом. Дякуємо усім учасникам за те, що взяли участь і не побоялися показати глядачам, на що здатна їх родина. До зустрічі у нових конкурсах та фестивалях!

img_7901-6

img_8011-12

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: