Творчий проект «Таланти Прибужжя»: Вадим Пустильник

Проект «Таланти Прибужжя» триває. Четвертого квітня свою творчість представив майстер НТО «Прибужжя» Вадим Пустильник.

Організатори

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи і Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

Мета проекту

Проект «Таланти Прибужжя» спрямований на популяризацію сучасного мистецтва нашої області, поєднання різножанрових напрямів творчості, пошук і презентацію нових арт-ідей талантів Миколаївщини.

Учасники

Учасниками проекту є художники-аматори та майстри декоративно-прикладного мистецтва обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя».

Діюча виставка

Четвертого квітня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі урочисто відкрилася персональна виставка Вадима Пустильника, з 2000 року — члена НТО «Прибужжя». За період своєї творчої діяльності, митець представив ряд персональних виставок, а також неодноразово брав участь у Всеукраїнських та обласних заходах.

До виставкової експозиції сьогодні ввійшло 18 картин, на яких зображені фрагменти майже зниклих двориків старого Миколаєва. У серії пейзажів Вадим Пустильник яскраво відобразив красу південних краєвидів, Очаківську синь морських мотивів, спокій яхт біля причалу, романтичну блакить Південного Бугу тощо. Використання теплої палітри додало картинам особливої м’якості і затишку, наповнило відчуттям легкого повітря і лагідного сонця. А поєднання гри сонячних відблисків на воді з прохолодністю тіні створило своєрідну динаміку в просторі композиції. У залі лунали музичні композиції, доповнюючи красу живописних полотен і підсилюючи емоції й враження гостей.

Привітати художника з відкриттям персональної виставки прийшли друзі і колеги. Директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова побажала творчих успіхів і вручила грамоту «за особистий внесок у розвиток і популяризацію української культури та високу виконавську майстерність». Слова вдячності за чудову виставку і прекрасні роботи пролунали від директора МАХРДТ Артема Свистуна. А керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова звернула увагу глядачів на високий художній рівень представлених робіт.

Виставка триватиме до 30 квітня.

Читайте також:   Відбірковий тур І обласного фестивалю дитячої і юнацької творчості «Art- MIX»
↓
Розмір шрифту
Контраст