24 Лютого 2013        2917         0

Про нас

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи координує діяльність 500 закладів культури клубного типу і майже 3000 клубних формувань. Також керує збором і систематизацією елементів нематеріальної культурної спадщини області. Основним завданням Центру є забезпечення якісної роботи у збереженні та розвитку аматорського мистецтва на Миколаївщині.

Ми активно працюємо над підвищенням професійного рівня керівників різножанрових аматорських колективів і майстрів народної творчості. Сьогодні майже 200 колективів на Миколаївщині мають почесні звання «народний» чи «зразковий».

Методист із кожного жанру регулярно надає практичну допомогу на місцях. Також ми організовуємо та проводимо школи та семінари, майстер-класи й творчі лабораторії, залучаючи кращих фахівців не лише області, а й України.

Співпраця з телеканалами, радіо, медіа-порталами; комунікація з аматорами в соціальних мережах; творчі новини, інформаційні та методичні статті на сайті Центру; створення буклетів, каталогів, збірок і посібників широко популяризують аматорське мистецтво в області. Як підсумок навчальних заходів і для оцінки їх результативності, ми щороку проводимо обласні конкурси та фестивалі.


Адміністрація

Наталія Баштова — директор

Тетяна Нестерова — заступник директора з методичної роботи

Валентина Кривцова — заступник директора з культурно-масової роботи, керівник творчого об’єднання «Прибужжя»

Провідні методисти

Тетяна Скубченко — провідний методист з театрального жанру

Галина Стрелецька — провідний методист з вокально-хорового жанру

Наталя Лисогор — провідний методист по роботі з дітьми та молоддю

Ганна Божкова — провідний методист з нематеріальної культурної спадщини

Світлана Бабуріна — провідний методист з інструментального жанру та інноваційних форм роботи

Тетяна Воронцова — провідний методист з хореографії