24 Лютого 2013        1723         0

Про нас

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи координує діяльність 500 закладів культури клубного типу і майже 3000 клубних формувань. Також керує збором і систематизацією елементів нематеріальної культурної спадщини області. Основним завданням Центру є забезпечення якісної роботи у збереженні та розвитку аматорського мистецтва на Миколаївщині.

Ми активно працюємо над підвищенням професійного рівня керівників різножанрових аматорських колективів і майстрів народної творчості. Сьогодні майже 200 колективів на Миколаївщині мають почесні звання «народний» чи «зразковий».

Методист із кожного жанру регулярно надає практичну допомогу на місцях. Також ми організовуємо та проводимо школи та семінари, майстер-класи й творчі лабораторії, залучаючи кращих фахівців не лише області, а й України.

Співпраця з телеканалами, радіо, медіа-порталами; комунікація з аматорами в соціальних мережах; творчі новини, інформаційні та методичні статті на сайті Центру; створення буклетів, каталогів, збірок і посібників широко популяризують аматорське мистецтво в області. Як підсумок навчальних заходів і для оцінки їх результативності, ми щороку проводимо обласні конкурси та фестивалі.


Адміністрація

Наталія Баштова — директорка.

Тетяна Нестерова — заступниця директорки з методичної роботи.

Валентина Кривцова — заступниця директорки з культурно-масової роботи, керівниця творчого об’єднання «Прибужжя».

Провідні методисти

Тетяна Скубченко — провідна методистка з театрального жанру.

Галина Стрелецька — провідна методистка з вокально-хорового жанру.

Наталя Лисогор — провідна методистка по роботі з дітьми та молоддю.

Ганна Божкова — провідна методистка з нематеріальної культурної спадщини.

Світлана Бабуріна — провідна методистка з інструментального жанру та інноваційних форм роботи.

Тетяна Воронцова — провідна методистка з хореографії.

Ігор Панченко — провідний методист з інформаційного забезпечення.