Яскраві миті обласного свята «На Покрова»

14 жовтня з нагоди святкування Дня Покрови Пресвятої Богородиці та для збереження історії, національних традицій та об’єднання людей у єдину українську родину вже вчетверте провели обласне свято козацької творчості «На Покрова».

Цього року до свята долучилися понад 40 різножанрових колективів з міст, районів та ОТГ нашого Прибузького краю. Своїм танцювальним і вокальним мистецтвом вони прославляли рідну землю, вшановували захисників, яких уже немає з нами, і возвеличували тих, хто захищає нас сьогодні.

Концерт увібрав у себе весь спектр вокально-хорового та інструментального жанру. Свою багатогранну творчість представили духові оркестри Миколаївщини, вокальні й інструментальні колективи та солісти-вокалісти. Зі сцени лунали козацькі, стрілецькі, українські народні, жартівливі, родинно-побутові та військово-патріотичні пісні. Милували око народні, естрадні та дитячі хореографічні композиції.

З привітальними словами виступили голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік і начальник Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров.

«На Покрова» вирізнялося не лише концертною програмою, але й колоритним ярмарком «Миколаївщина традиційна». Усіх присутніх розважали народним співом і запальними танцями, частували національними стравами, смачними осінніми дарами. Кожен міг отримати унікальний сувенір та зробити світлину на згадку в різноманітних тематичних фотозонах.

Майстри народної творчості нашої області представили барвисті рушники й вишиванки, керамічні вироби, розписний посуд, ляльок-мотанок, обереги, ікони та багато іншого. Традиційно гості могли взяти участь у цікавих майстер-класах з декоративного розпису, вишивки, гончарства, витинанки, валяння, виготовлення ляльки-мотанки тощо. І дорослі, і малі могли знайти заняття до душі.

Райони та ОТГ, що долучилися до цього осіннього вернісажу, отримали грамоти та пам’ятні подарунки від МОЦНТ та КОР.

Читайте також:   Почесна грамота для директора
↓
Розмір шрифту
Контраст