Акція «Від громади до громади», Новини        22 Лютого 2019        839      

Акція «Від громади до громади»: Баштанська ОТГ

На Миколаївщині триває культурна акція «Від громади до громади», ініційована Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи. Цього разу творча група проекту ознайомилася із творчими здобутками Баштанської ОТГ.

Спочатку делегація Обласного центру народної творчості та начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров ознайомилася із сільськими закладами культури сіл Добре і Новоєгорівка.

Основна частина заходу пройшла в Баштанському РБК. Розпочалася презентацією персональної виставки «Мої світи» керівника народної студії образотворчого мистецтва «Кольори веселки» МБК, члена НТО «Прибужжя» Олени Козявко. Ця виставка присвячена 40-річчю творчої діяльності мисткині. За особистий внесок у розвиток української народної творчості та відродження традиційних художніх промислів директор МОЦНТ та КОР Наталія Баштова нагородила майстриню грамотою.

Протягом зустрічі було переглянуто презентацію та творчий звіт усіх закладів культури об’єднаної територіальної громади, виставку художніх виробів майстрів-аматорів, студій декоративно-прикладного мистецтва та творчих об’єднань, а також творчу презентацію народної студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» (керівник Людмила Бєлосвєт). Із потенціалом аматорських колективів провідні фахівці МОЦНТ ознайомилися під час невеличкої, але доволі змістовної і цікавої концертної програми. Зауважимо, що Баштанська ОТГ вирізняється серед інших громад Миколаївської області великою кількістю аматорських колективів зі званням «народний» і «зразковий».

Наприкінці зустрічі було сплановано подальшу роботу МОЦНТ та КОР з аматорами громади, зокрема їх участь у майстер-класах, семінарах, творчих лабораторіях, святах народної творчості, конкурсах і фестивалях різних рівнів тощо. Також члени робочої групи проекту надали методичні рекомендації щодо покращення рівня роботи колективів і вручили подяку за збереження і розвиток національної культури та активну участь у культурно-мистецькій акції «Від громади до громади» працівникам і творчим колективам закладів культури Баштанської ОТГ.

Нагадуємо, що минулого разу ми знайомилися з Куцурубською ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: