Акція «Від громади до громади», Новини        16 Квітня 2019        745      

Акція «Від громади до громади»: Новополтавська ОТГ

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР. Цього разу робоча група проекту познайомилася з Новополтавською ОТГ.

Знайомство розпочалося в Новополтавському СК. Зустрівшись із головою сільської ради  Юрієм Медведєвим і начальником відділу з питань освіти, молоді, спорту та культури Новополтавської сільської ради Оленою Абрамовою, делегація дізналася, що найважливішим у громаді сьогодні є вирішення кадрового питання.

У Шевченківському СБК була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів громади. До експозиції ввійшли роботи як традиційних, так і сучасних напрямів, технік. Самодіяльні колективи Новополтавського СК, Шевченківського СБК і Єфремівського СК підготували концерт, представивши всі жанри мистецтва: і вокальне, і хореографічне, і театральне.

Під час обговорення стану культури в Новополтавській ОТГ сьогодні й планування подальшого розвитку кожен методист МОЦНТ та КОР надав аматорам і працівникам закладів культури корисні рекомендації, як ефективно вирішити наявні проблеми відповідного жанру.

Наприкінці зустрічі директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова наголосила на важливості отримання фахової освіти: «Без освіти неможливо досягти високих результатів!» Побажала громаді змістовніше й яскравіше демонструвати свої досягнення, краще співпрацювати з населенням, не дублювати роботу працівників освіти, а розвивати галузь культури. Подякувала за тепле знайомство і вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури ОТГ за активну участь в акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: