Акція «Від громади до громади», Новини        14 Листопада 2018        893      

Акція «Від громади до громади»: Дорошівська ОТГ

На Миколаївщині триває культурна акція «Від громади до громади», ініційована Миколаївським обласним центром народної творчості. На завершення 2018 року робоча група проекту 13 листопада знайомилася з потенціалом Дорошівської сільської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району. Більше інформації — далі в статті.

Унаслідок децентралізації у 2018 році на Вознесенщині відбулося добровільне об’єднання двох сільських рад в одну територіальну громаду (Це понад 3000 тисячі жителів!). На її території діють та успішно розвивають творчий потенціал населення Дорошівський і Білоусівський будинки культури.

Знайомство з громадою було насиченим і продуктивним. За допомогою презентації «Стратегія розвитку, проблеми й перспективи сфери культури Дорошівської ОТГ» представники громади розповіли методистам і директору Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслуженій артистці України Наталії Баштовій про свою діяльність. Не зважаючи на наявні проблеми, громада працює над покращенням фінансування, розвитком культури, поліпшенням умов життя і праці жителів. На високому рівні було представлено весь кадровий штат громади. Особливо цікавим було знайомство з колективами сільських будинків культури. Колективи художньої самодіяльності громади — це перлина, яка сьогодні є найголовнішою прикрасою громади. У цьому робоча група проекту «Від громади до громади» пересвідчилася під час своєрідної демонстрації культурних надбань Дорошівської ОТГ — невеличкої концертної програми, підготовленої місцевими талантами.

Підбиваючи підсумки, члени робочої групи проекту «Від громади до громади» поспілкувалися з керівниками творчих колективів Дорошівської ОТГ. Під час обговорення були намічені спільні напрями роботи, спрямовані на осучаснення сфери культури громади. Провідні методисти ОЦНТ запропонували працівникам місцевих СБК подальшу співпрацю та розробку програми розвитку громади, а саме: організація виїздів на семінари, обласні конкурси та фестивалі для ознайомлення з новими, сучасними напрямами культурно-дозвільної діяльності та новими способами організації роботи, розвитку сценічної культури.

Директор Миколаївського обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова подякувала громаді за теплу зустріч і бажання розвиватися для успішного розвитку сфери культури та дозвілля.

Дуже раді знайомству і запрошуємо представників Дорошівської ОТГ до подальшої співпраці!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: