Новини, Творче об'єднання «Прибужжя»        22 Листопада 2021        262      

Дива в Етносвітлиці: творчий мікс

19 листопада відбувся експериментальний майстер-клас з метою підвищення кваліфікації майстрів народного мистецтва. Заняття для мінігрупи проводив майстер НТО «Прибужжя» Михайло Карабутов – учасник обласної виставки графіки «Ілюзія реальності». Це було не просто навчання, а своєрідний творчий мікс з двох видів сучасного мистецтва: аромаграфіки й гравіювання на склі.

          На початку заняття-практикуму учасники закріпили навички з основ ручного алмазного огранювання, згадали методи гравіювання, отримані на минулому навчанні та освоїли нові тонкощі створювання виробів.

            Після роботи над закріпленням пройденого матеріалу, учасникам було запропоновано опанувати новий сучасний вид не менш цікавого мистецтва – аромаграфіку. Це захоплюючий метод створення графічних картин за допомогою ароматної кави й смачного шоколаду. Поєднання таких «смачних фарб» надають картинам золотаво-охровий відтінок з тонким солодким ароматом. Навчання розпочалось з презентації виставкових картин Михайла Карабутова. Далі майстер відкрив тонкощі творчого процесу: підбір відповідних якісних матеріалів, правила підготовки до творчого процесу та етапи нанесення малюнку. 

           Отже, наприкінці майстер-класу у кожного була можливість опанувати два види мистецтва та створити власноруч оригінальні вироби за власним малюнком. «Дива народжуються саме тут!» – це диво творчого спілкування, розвитку і здобутків.

   У зв’язку з карантинними вимогами до участі у заході допускаються мінігрупи та окремі учасники, які мають сертифікати про вакцинацію або діючий негативний ПЛР-тест. Кожен обов’язково повинен мати медичну маску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: