Новини, Творче об'єднання «Прибужжя»        15 Вересня 2021        308      

«Етносвітлиця» навчає: дивовижне мистецтво ошибани

16 вересня Етносвітлиця гостинно відкрила двері для навчання. Цього разу ми запропонували маленьким і дорослим митцям з Галицинівської, Баштанської й Шевченківської громад ознайомитись з унікальним видом японського мистецтва ошибана або пресована флористика.


Учасники майстер-класу вчились створювати картини з тополиного пуху. Навчала цього захоплюючого процесу миколаївська художниця НТО «Прибужжя», майстриня міжнародної гільдії пресованої флористики США і міжнародного товариства Мистецтва ошибани Японії – Інна Данченко.


Художниця розповіла про історію виникнення цього старовинного виду мистецтва, а також про підготовку інструментів та процес заготовлення природного матеріалу для творчої роботи. Вона акцентувала увагу на видах пуху, придатних для роботи, відкрила таємниці технік ошибани та побудови композиції. Також Інна Данченко презентувала свої авторські картини, які вразили присутніх своєю неперевершеною технікою виконання.


Кожен учасник захоплюючого майстер-класу власноруч створив свій маленький «шедевр» на вільну тему.


Після навчання усі присутні змогли долучитися до перегляду нової персональної виставки художниці Катерини Баранюк, яка на сьогодні працює в Етносвітлиці. Тож, якщо є бажання відкрити для себе нові цікаві обрії, завітайте до нашої артлокації, де ви зможете впевнитися у тому, що «Дива народжуються тут!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: