Новини        03 Квітня 2016        942      

Обласний огляд народно-інструментальної музики «Грайте, струни душі»

2 квітня 2016 року на базі Миколаївського коледжу культури і мистецтв, відбувся обласний огляд народно-інструментальної музики «Грайте, струни душі». Організатори заходу: управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Огляд проводився з метою збереження і відродження традиційних видів українського національного мистецтва, музичних інструментів, вдосконалення виконавської майстерності ансамблів малих форм та окремих виконавців, збагачення репертуару високохудожніми творами українських та зарубіжних авторів, посилення впливу народно-інструментального мистецтва на формування світогляду і духовності молодого покоління.

Програма Огляду була представлена 24 учасниками (солісти і творчі колективи), що продемонстрували свою майстерність як у сольних виступах, так і в малих музичних формах народно-інструментального жанру.  У заході було задіяні більше ніж 200 осіб.

Учасники Огляду представили свою конкурсну програму із двох різнохарактерних творів сучасної музики українських, зарубіжних та самодіяльних композиторів за власним вибором. Також у заході виконувались композиції з репертуару видань обласного центру народної творчості на освітньо-культурної робо

Переможців привітали Головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій — Дорош Анжела Іванівна

Та голова журі Комінарець Ольга  Валентинівна — керівник народного оркестру народних інструментів «Південна рапсодія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв, кавалер ордена  княгині  Ольги ІІІ –  ї ступені

В номінації «Солісти-інструменталісти» переможцем став Віктор Чудновець з Братського РБК, який отримав І місце.

В номінації «Виконавці малих музичних форм» перше місце отримали:

  • Ансамбль народної музики «Вернісаж» — Матвіївський БК.
  • Ансамбль скрипалів — Снігурівська ДМШ.
  • Ансамбль народних інструментів «Сувенір» — Баштанський РБК.
  • Дует бандуристок — Миколаївський ККіМ.

Найвищою нагородою Гранпрі були відзначені:

  • Дмитро Селіванов — Снігурвська ДМШ.
  • Ансамбль народної музики «Грай, музико» — Миколаївського ККіМ.
  • Ансамбль «Троїсті музики» — Первомайський РБК.
  • Ансамбль народних інструментів «Веселинські музики» — Веселинський РБК.

Переможці Огляду, яким присуджено І, ІІ, ІІІ місця, були нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації. Усі учасники заходу були відзначені подяками управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Для учасників Огляду ансамбль народної музики «Біс-квартет» Миколаївської філії КНУКіМ, під керівництвом старшого викладача кафедри Музичного мистецтва Морозинського М. А., продемонстрував своє професійне мистецтво, виконавши декілька композицій, які публіка прослухала з великим захопленням.

 

  Позначки: ,

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: