Новини        21 Січня 2016        503      

Творчий звіт Прибузького ансамблю пісні і танцю

15 січня в  Обласному Палаці культури  з нагоди 45-річчя від дня створення  колективу відбувся творчий  звіт Прибузького ансамблю пісні і танцю Миколаївського обласного центру народної творчості і культурно – освітньої роботи та коледжу культури і мистецтв. Художній керівник та диригент ансамблю — заслужений працівник культури  України, лауреат Всеукраїнської премії ім. Віктора Гнатюка та обласної премії імені Миколи Аркаса — Анатолій Затурян.

Ось уже 45 років цей чудовий  колектив прославляє  нашу Прибузьку землю, засіває багатющу ниву української культури добірним зерном народного мистецтва. У  виконанні Прибузького  колективу оживають фольклорні сцени та мелодії давнини, хореографічні і музичні композиції. Значний заряд добра, щедрості, і радості залишають у глядачів і слухачів виступи ансамблю.

З ювілеєм учасників колективу привітав начальник управління культури , національностей і релігій М.Ф. Димитров та начальникуправління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Л.А. Заворотня. Кращі учасники  та викладачі коледжу  були нагороджені Почесними грамотами від Миколаївської облдержадміністрації, облради та управління культури. Також були присутні почесні  гості, колишні випускники коледжу культури і  мистецтв, вихованці Прибузького хору.  Щирі промови, теплі слова подяки та усмішки  вони дарували  колективу.

З вітальним словом виступила солістка Прибузького  народного хору, заслужена артистка  України, нині директор  МОЦНТ та  КОР  Н.А.  Баштова. У її виконанні прозвучала  українська народна пісня, в обробці Анатолія  Авдієвського  «Колискова».

З великим успіхом прозвучали твори в оброрбці А.І. Затуряна «Ой чий то кінь стоїть», «Мир – твоя вічність, земля», народний пісенний гімн на слова  Тараса  Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «Хоральна прелюдія», вокально – хореографічна композиція  «Весна – красна», «Циганська рапсодія».

Шквал оплесків дарував глядач  учасникам за кожну виконану пісню, яка лунала в залі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: