Новини        29 Грудня 2016        373      

Кращі семінари — 2016

Аматорська творчість — це живий потік справжніх відчуттів, що народжуються в серці людини. Їх цінність у неповторності. І як важливо, щоб відточував цей діамант професіонал своєї справи. Саме підвищенню професійного рівня клубних працівників різних жанрів присвячена ціла низка семінарських занять, які організовують й проводять методисти Центру. Двічі на рік спеціалісти різних жанрів запрошуються на практичні заняття, в яких можна почерпнути багато корисної інформації. Пригадаймо кращі зустрічі.

Обласний семінар для звукооператорів

У лютому 2016 року біля 40 звукооператорів клубних закладів області взяли участь у семінарських заняттях, в рамках яких розглядались актуальні напрямки розвитку сучасної звукорежисури, музичного оформлення масових заходів. У теоретичній і практичних формах семінаристи познайомились з новітніми технологіями та апаратурою.

Читати детальніше →

Обласний семінар для керівників аматорських театрів

Семінарські заняття для керівників аматорських театрів у 2016 році проводились двічі: у квітні та жовтні. Загалом, у них взяло участь біля 160 представників з різних районів та міст Миколаївщини. У ході занять для семінаристів була підготовлена насичена програма.

Читати детальніше →

Обласний семінар для керівників хореографічних колективів «Український народний танець»

Провідним напрямком семінару, у якому взяло участь до 40 спеціалістів з усієї області, було підвищення рівня майстерності обласних керівників у сфері народного танцю, оновити вже відомі та чинні техніки танцю, розглядаючи власне хореографічне мистецтво західних областей України.

Читати детальніше →

Обласна творча лабораторія для керівників вокально-хорових та фольклорних колективів

Лабораторні заняття — це джерело практичних навичок. У ході цих для учасників були підготовлені різні практичні блоки. Красивий спів і професійне володіння голосом, сильним і звучним, продемонстрували студенти кафедри народно-хорового співу ВП МФ КНУКіМ. Їх виконання стало основою для визначення основних елементів практичної роботи з чоловічим ансамблем.

Читати детальніше →

Обласний семінар для керівників дитячих вокальних ансамблів та хорів

У заході, який відбувся на базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені Віктора Лягіна, взяли участь понад 50 провідних фахівців області. У ході семінарських занять учасники мали можливість зануритись у світ джазової музики під час майстер-класу «Особливості джазової манери виконання», який провела викладач Миколаївського вищого музичного училища Тетяна Орлова.

Читати детальніше →

Світ аматорської творчості постійно оновлюється. Саме він дає основу для старту й розвитку професійного мистецтва. У 2017 році на сторінках сайту МОЦНТ та КОР ви зможете дізнатись ще більше актуальної інформації, яку під час семінарських занять, організованих МОЦНТ та КОР, підготують провідні фахівці сфери культури області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: