Новини        27 Лютого 2018        456      

Майстер-клас із вокального мистецтва у Баштанці

26 лютого методист Миколаївського обласного центру народної творчості Вероніка Гаврилюк провела майстер-клас із вокального мистецтва для працівників культури Баштанського району. Яким темам була присвячена зустріч і які навички здобули учасники заходу — про все далі.

Підготовка до фестивалю «Art-mix 2018», типові помилки викладачів вокалу та дефекти дитячого голосу — саме цим питанням була присвячена зустріч, у якій взяли участь більш ніж 20 керівників вокальних колективів і директорів закладів культури клубного типу Баштанщини. Вероніка Гаврилюк звернула увагу на найпоширеніші голосові дефекти у дітей різної вікової категорії: гнусавість і проблеми з інтонуванням. Окремо були проаналізовані причини виникнення цих дефектів і запропоновані методи їх подолання.

Практичною частиною майстер-класу стало знайомство з вправами за системою відомих педагогів Георгія Струве та Віктора Ємельянова, спрямовані на зняття напруження з внутрішніх і зовнішніх м’язів голосового апарату. Робота над диханням за рекомендаціями Олександри Стрельникової, автора унікальної методики дихальної гімнастики, допомогла присутнім відчути правильну роботу дихального апарату у процесі співу. Під час заняття також використовувалися поради, які увійшли до збірки методичних настанов «Вільно дихаємо — вільно співаємо», випущений Миколаївським обласним центром народної творчості.

Закріпити знання та навички правильного звукоутворення й дихання учасники майстер-класу змогли під час розспівування, в якому кожен мав можливість дослідити процес утворення звуку та його формування в естрадній манері виконання. А наскільки результативною була зустріч, дізнаємося вже незабаром, адже попереду відбіркові тури обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: