Новини        19 Вересня 2018        543      

Майстер-клас із вокального мистецтва в Арбузинському районі

18 вересня методист Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Вероніка Гаврилюк провела майстер-клас із вокального мистецтва для працівників культури Арбузинського району. Детальніше — далі в статті.

Під час зустрічі насамперед було порушено питання охорони та гігієни дитячого голосу, типових помилок викладачів під час роботи з дітьми різної вікової категорії. Також виявлено причини виникнення дефектів голосу й запропоновано методи їх подолання.

Практичною частиною майстер-класу було знайомство із системою відомих педагогів Георгія Струве та Віктора Ємельянова. Розроблені ними вправи спрямовані на зняття напруження з внутрішніх і зовнішніх м’язів голосового апарату. Робота над диханням за рекомендаціями автора унікальної методики дихальної гімнастики Олександри Стрельникової допомогла присутнім відчути правильну роботу дихального апарату в процесі співу. Без уваги не залишились і поради, які увійшли до збірки методичних настанов «Вільно дихаємо — вільно співаємо», виданої МОЦНТ та КОР. Закріпити знання та навички правильного звукоутворення й дихання учасники змогли під час розспівування. Кожен мав можливість простежити процес утворення звуку та його формування в естрадній манері виконання.

Наскільки результативною була зустріч, дізнаємося незабаром, адже попереду обласний огляд дитячих вокальних ансамблів «Ліга Voice».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: