Новини        30 Квітня 2018        683      

Феєричне обласне свято хореографічного мистецтва «Танці народів світу»

29 квітня в концерт-холі «Юність» відбулося феєричне обласне свято хореографічного мистецтва «Танці народів світу», у якому взяли участь 26 колективів із Миколаєва та Миколаївської області. Більше про свято — далі у статті.

Усі виступи супроводжувалися бурними оваціями в залі, адже глядачам подарували справжню кругосвітню подорож! Танці, що були сповнені емоційністю, почуттями, та, звісно, справжньою хореографічною майстерністю, передали нам усю атмосферу кожної країни, що була продемонстрована під час свята. Танці пристрасної Аргентини, патріотичної України, емоційної Іспанії, запальної Бразилії, колоритної Болгарії, Китаю, Індії, США, Греції, Німеччини, Росії, Мексики, Франції, Єгипту та інших чудових країн, а також таких народів, як євреї та цигани, подарували глядачам найгарніші враження та настрій на увесь день!

Слід окремо відмітити вишуканість підібраних костюмів, у яких колективи рясніли на сцені та які прекрасно передавали настрій кожного танцю та культуру кожного представленого народу. Ви можете їх оцінити, подивившись фотографії зі свята, які розміщені в окремому альбомі на офіційній сторінці Миколаївського обласного центру народної творчості на Facebook.

Усіх присутніх на заході миколаївців та гостей міста на сцені урочисто привітали начальник управління культури національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Димитров Михайло Федорович та доцент кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури й мистецтв, голова правління Миколаївського обласного творчого осередку національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України Мерлянов Михайло Васильович.

Щиро дякуємо всім колективам, які створили для нас це свято, а також глядачам, що завітали на захід! Бажаємо всім учасникам даної події успіхів та творчого натхнення, яке й надалі буде приносити радість та задоволення всім шанувальникам хореографічного мистецтва!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: