Новини        01 Червня 2016        318      

Перший обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості — «Art-MIX»

З 28 травня по 1 червня 2016 року вперше проходив фестиваль дитячої та юнацької творчості такого масштабу. У фестивалі взяли участь усі хто пройшов конкурсний відбір і показав свою майстерність у декоративно-прикладному мистецтві, вокальному або гумористичному жанрах. З понад 700 претендентів було обрано близько 250 учасників, які мали змогу поборотися за призові місця фестивалю. Гостей приймали ПК «Молодіжний» та дитячий парк дитячого дозвілля «Скай Парк».

Представники вокального жанру змагалися у чотирьох вікових категоріях, віковим діапазоном від 6 до 18 років, демонструючи власну манеру виконання та сценічну культуру. Митці декоративно-прикладного мистецтва надавали для експозиції від 10 до 15 оригінальних творчих робіт. А члени Клубу веселих та кмітливих мали змогу показати свої гумористичні виступи у трьох конкурсних завданнях: візитка, розминка і домашнє завдання.

Почесне завдання обрання переможців було покладено на плечі журі. Професійний склад якого очолювала Н. А. Баштова — заслужена артиска України та директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Спеціально запрошеними членами жюри були Катерина Тихонова і Олександра Казакова — учасниці талант-шоу «Голос країни».

Урочисту церемонію нагородження відкрили привітання гостей та учасників фестивалю  начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА — М. Ф. Димитрова та голова комісії з питань культури обласної ради Н. В. Іванова. Після чого, найталановитіші виконавці були нагородженні дипломами та спеціальними сертифікатами, а власники нагороди Гран-прі одержали грошову винагороду від депутата обласної ради  Надії Валеріївни Іванової.

 Переможці конкурсу

Нагороду Гран-прі фестивалю отримали:

Довбуш Надія — м. Миколаїв;

Яковенко Христина — Очаківський район.

Тараненко Вікторія — м. Первомайськ;

1 місце вибороли:

Квартет «Експромт» — Миколаївський район;

Вокальний ансамбль «родзинки» — смт. Доманівка;

Вокальний ансамбль «Карамельки» — м. Первомайськ;

Дамаскіна Дар’я — м. Миколаїв;

Дует у складі Піскун Катерини і Довгань Аліна — м. Южноукраїнськ;

Сєвєврова Катерина — м. Вознесенськ;

Печенюк Денис — м. Южноукраїнськ;

Касанчук Людмила — м. Миколаїв;

Тараненко Вікторі — м. Первомайськ;

Команда КВК «Как здрастє!» — Доманівський район (керівник Жанна Миронюк);

Команда КВК «All inclusive» — м. Баштанка (керівник Альна Буцька).

Фестиваль організували Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА. Провідної ціллю фестивалю стало формування художніх смаків молоді на кращих зразках української та світової культурної спадщини. Приймаючи участь у конкурсі діти та молодь мали змогу показати свої таланти та здібності, поспілкуватисяз однолітками. Даний формат заходу створює всі умови для того, щоб виконавці продовжували розвиватися у своїй сфері та відкривали нові горизонти для майбутніх творчих пошуків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: