Новини        08 Лютого 2019        943      

Персональна виставка Інни Данченко «Живопис без фарб»

Обласне народне творче об’єднання «Прибужжя» продовжує співпрацювати з Миколаївським академічним художнім російським драматичним театром. Тож 8 лютого розпочала діяти презентаційна персональна виставка «Живопис без фарб» майстрині НТО «Прибужжя» Інни Данченко.

Зима у самому розпалі, а в залі панує по-літньому тепла атмосфера, адже для створення своїх картин миколаївська мисткиня використовує природний матеріал рослинного походження: листя, квіти, тополиний пух, кору дерев, траву і навіть насіння. Таке складне, але прекрасне японське мистецтво має назву ошибана або пресована флористика.

До виставкової експозиції ввійшли 16 ошибана-картин: дивовижні портрети тварин, виконані в ахроматичних кольорах, а також пейзажі у м’яких пастельних тонах. Кожне зображення максимально наближене до реальності. Витончені образи мають свій особливий характер, емоції і настрій.

Окрім ошибани, майстриня нещодавно почала захоплюватися технікою «фелтінг» або валяння. Можливо, саме цей напрям творчості стане основою наступних персональних виставок майстрині. Вона створює неймовірно гарні іграшки і вишукані жіночі прикраси. Інна Данченко із задоволенням ділиться таємницями свого таланту на майстер-класах і творчих зустрічах.

Найкращі роботи майстрині, виконані в оригінальному стилі, увійшли до експозицій міжнародних конкурсів і виставок у США, Японії, Кореї та, звичайно, Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: