Новини        23 Жовтня 2019        345      

Підсумки обласного семінару для керівників дитячих колективів

23 жовтня проведено обласний семінар для керівників дитячих вокально-хорових колективів. У заході взяли участь майже 60 представників закладів культури з усієї Миколаївщини. Як це було, хто та чому навчав — далі.

Провідні методистки МОЦНТ та КОР Наталія Лисогор і заслужена працівниця культури України Галина Стрелецька традиційно розпочали семінар із привітання, подяки за активність і настанов на продуктивний навчальний день. Ознайомили делегатів від міст, районів та ОТГ з планом роботи Центру на 2020 рік. Перейшовши безпосередньо до питань щодо роботи з дитячим колективом, перш за все, проаналізували цьогорічні виступи учасників обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix» і Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Пісенний драйв». Сказали про переваги, наголосили на недоліках та надали корисні рекомендації для кращої підготовки надалі.

Під час теоретично-практичних занять семінаристи детально дізналися, як працювати з дитячим колективом у сучасних умовах; які сьогодні є етапи роботи над твором із вокальним ансамблем; що таке репертуар і як його вдало підбирати та багато іншої корисної інформації.

Своїми знаннями та досвідом поділилися провідні фахівці нашої області: голова журі обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019» Лариса Столярова; заслужені працівниці культури України Ганна Гацук і Надія Жадік, а також викладач кафедри «Народне мистецтво» ВП «МФ КНУКіМ» Антон Ладний.

На завершення підбили підсумки семінару. Обговорили шляхи розвитку дитячої творчості, зокрема участь дитячих вокально-хорових колективів у заходах МОЦНТ та КОР. Учасники висловили власні враження від занять, озвучили побажання щодо тематики наступних семінарів і творчих лабораторій, подякували організаторам за можливість навчатися та підвищувати свою професійну майстерність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: