Новини        27 Вересня 2019        616      

Підсумки семінару-практикуму з хореографічного мистецтва

26–27 вересня у Вознесенську провели семінар-практикум «Школа починаючого хореографа» для керівників хореографічних колективів Вознесенського, Братського, Єланецького, Новоодеського районів і міста Вознесенськ.

Протягом двох навчальних днів семінаристи отримали корисні поради від провідного методиста з хореографії МОЦНТ та КОР Анатолія Кривошея та магістрантки хореографії, членкині асамблеї науковців і митців України, членкині правління МОТОНХСУ Світлани Леоненко.

Анатолій Кривошей розповів про побудову уроку на основі рухів українського танцю. Ознайомив з особливостями виконання танцювальних елементів у різних регіонах України. Провів практичне заняття з основних трюкових елементів для початкового та основного рівня навчання. А також надав рекомендації щодо підготовки колективів до участі в обласному конкурсі хореографічних колективів «Перлина Прибужжя».

Світлана Леоненко звернула увагу на необхідність використання класичного танцю в народній хореографії, а також підготувала комплекс вправ із класичного танцю.

Семінар пройшов на високому рівні. Дякуємо за створення належних умов і допомогу у проведенні семінару-практикуму директору Вознесенського МБК Інні Рожко та керівнику народного ансамблю танцю «Нива» Наталії Квашенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: