Новини        21 Квітня 2017        566      

Підтвердження звання ансамблю танцю «Юнги» та ансамблю танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури

20 квітня своє право носити почесне звання «зразковий» та «народний» підтверджували одні з кращих колективи Миколаївської області — ансамбль танцю «Юнги», керівник Елла Акманова, та ансамбль танцю «Суднобудівник», керівник Віктор Федченко. Які якості виконавської майстерності відмітили члени атестаційної комісії — читайте далі.

Спільну оновлену звітну програму, яка відбувалася у двох відділеннях, учасники концерту назвали «Ярмарок». І не дивно, адже на сцені виконавську майстерність демонстрували не тільки різновікові та підготовчі групи колективу, а й батьки учасників, що додало надзвичайного колориту та піднесеного святкового настрою, якими повниться український ярмарок.

Аматорські колективи продемонстрували новий та незвичний творчий підхід, високий рівень загальної підготовки до проведення звіту, професійний рівень виконавської та технічної майстерності, культури сцени, відповідність музичного матеріалу та костюму до лексики хореографічного твору.

Атестаційна комісія, до складу якої увійшли кращі працівники культури області, одноголосно ухвалила рішення про підтвердження почесного звання «зразковий» аматорський колектив ансамблю танцю «Юнги та «народний» аматорський колектив ансамблю танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури на наступні три роки.

Вітаємо й бажаємо подальших творчих успіхів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: