Новини        12 Жовтня 2016        332      

Підтвердження звання колективів ПК «Енергетик»

11 жовтня відбувся урочистий захід, на якому колективи ПК «Енергетик» підтверджували свої почесні знання «народний» та «зразковий». Саме тому концертну програму склали виступи таких колективів:

  • Народний камерний хор «Ренесанс» (керівник Н. Урсул).
  • Зразковий дитячий хор «Рондо» (керівник Н. Урсул).
  • Народний хор ветеранів Великої вітчизняної війни та праці (керівник Г. Астахов).
  • Народний хор «Любисток» (керівник В. Григораш).
  • Зразковий оркестр народних інструментів «Колорит» (керівник О. Філіпова).
  • Зразковий театр естрадної пісні «Галатея» (керівник І. Манзенко).

Щоб відстояти свої почесні звання колективи представили пісні естрадного жанру, сучасних та класичних композиторів української музики. А майстерне виконання та висока сценічна культура були відповідно оцінені атестаційною комісією.

Кожен з колективів ПК «Енергетик», що представив свою творчість на концерті, заслуговує на увагу та визнання. Помітні позитивні зміни у творчості артистів неможливо не побачити, адже той рівень, що вони показали цього разу став на декілька щаблів вище. Приємним фактом також стає те, що колективи ПК «Енергетик» розвивають музичне мистецтво у всіх вікових діапазонах. Починаючи від срібноголосих учасників дитячої хорової капели «Рондо і завершуючи народним хором ветеранів Великої вітчизняної війни та праці. А золоту середину концертної програми склали виступи народного камерного хору «Ренесанс», народного хору «Любисток», зразкового оркестру народних інструментів «Колорит» та театру естрадної пісні «Галатея». Учасники колективів неодноразово брали участь в обласних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах. І відшліфовуючи свою майстерність ще раз довели, що є повноправними носіями почесних звань «народний» та «зразковий».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: