Новини        22 Лютого 2018        337      

Підтвердження звання оркестру духових інструментів Баштанського РБК

21 лютого оркестр духових інструментів Баштанського районного будинку культури презентував звітну програму з підтвердження носити почесне звання «народний». Який рівень виконання та репертуарні знахідки запропонував до уваги атестаційної комісії один з кращих духових колективів області — більше про все у нашій статті.

Баштанщина здавна славиться музичними традиціями. Історія оркестру духових інструментів районного Будинку культури розпочалася далекого 1932 року. Протягом майже століття колектив постійно радує прихильників духової музики району та області. Керівник оркестру – Олександр Вінницький, випускник Миколаївського вищого державного музичного училища, працює з оркестрантами 12 років, має гарні організаційні здібності, завжди знаходиться у творчому пошуку, підвищує професійний рівень на обласних семінарах і творчих лабораторіях. Як досвідчений фахівець він добре розуміє специфіку роботи колективу й ретельно підбирає репертуар, який постійно оновлюється та демонструється на обласних заходах. За тривалу творчу діяльність скарбницю досягнень оркестру прикрашає численна кількість нагород різного рівня. З останніх: у жовтні 2017 році на обласному конкурсі духових оркестрів «Оркестрів звуки чарівні» колектив став лауреатом та посів почесне місце серед кращих оркестрів області.

Під час звітного концерту оркестр духових інструментів Баштанського РБК продемонстрував різнопланову програму у двох відділеннях з використанням засобів аранжування високого технічного рівня, яскраву виконавську майстерність, роботу малих форм: тріо, дуету, соло. Репертуарний діапазон здивував своїм різнобарв’ям: від української та світової класики до сучасних творів. Більшість учасників майстерно володіють технікою гри на музичних інструментах. Особливе враження справив номер з солістом-вокалістом Анатолієм Грицюком, у якому оркестрова група проявила вміння створювати належний звуковий баланс.

За рішенням атестаційної комісії право носити почесне звання «народний» оркестру духових інструментів Баштанського РБК підтверджено на три роки.

Вітаємо й бажаємо ще довгі роки радувати своєю творчістю земляків!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: