Новини        30 Березня 2017        402      

Підтвердження звання студії «Степові квіти»

30 березня творчий звіт на підтвердження звання «народний» презентувала студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Степові квіти» Степівського сільського будинку культури Миколаївського району.

Старт роботи студії було покладено в 1981 році, 1983 за активну роботу творчому колективу було присвоєне почесне звання «народний»…

Гра сміливих кольорів, цікаві сюжети та застосування оригінального декору — саме так можна охарактеризувати творчі роботи юних художників. Політ фантазії, казкові персонажі та дивовижні герої оживають у сюжетних композиціях маленьких митців за допомогою олійних та гуашевих фарб. Кожна нова робота зачаровує своїм декоративним оздобленням, яскравою палітрою та оригінальним композиційним рішенням. Знайти юний талант, відкрити його творчі здібності, підтримати та направити — усе відбувається завдяки небайдужому керівнику й талановитому художнику Сергію Васюкову. За творчі досягнення студія «Степові квіти» на обласній виставці «Майстри барвистої палітри» була відзначена грамотою МОЦНТ та КОР як «Краща студія 2017 року».

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Степові квіти» Степівського сільського будинку культури Миколаївського району підтверджено на три роки.

Бажаємо творчих успіхів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: