Новини        17 Травня 2017        293      

Підтвердження звання вокальному ансамблю «Степовичка» Первомайського районного будинку культури

17 травня в Первомайському районному будинку культури відбувся творчий звіт вокального ансамблю «Степовичка». У чому специфіка творчого почерку колективу, який рівень виконання демонстрували первомайські аматори — більше про це далі.

Вокальний ансамбль «Степовичка» є методичним центром, творчою лабораторією та базою для проведення семінарів керівників художніх аматорських колективів Первомайського району. Репертуарним джерелом ансамблю є пісенно-музичний фольклор Півдня України, який вони яскраво демонструють на різних заходах. Про це свідчать численні нагороди, дипломи, почесні грамоти міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів народної творчості.

У звітній програмі первомайці презентували чітко відпрацьовані номери, застосовуючи різноманітні засоби художньої виразності. Аматори вміло використовують елементи ужиткового мистецтва: рушники, квіти, коровай, стрічки, що допомагають відтворювати сюжет та характер творів. Керівник Марія Мушинська робить акцент на злагоджений ансамблевий стрій, динамічні відтінки, багатоголосне звучання. Результат — значне зростання виконавської майстерності, сценічної культури.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» вокальному ансамблю «Степовичка» Первомайського районного будинку культури підтверджено на три роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: