Новини        05 Жовтня 2020        372      

Підвищили професійний рівень керівників хореографічних колективів

У жовтні провели школу хореографа-початківця й обласний майстер-клас із сучасної хореографії, щоб удосконалити професійну діяльність керівників хореографічних колективів Миколаївщини. Як це було — далі.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Школа хореографа-початківця

Провели школу хореографа-початківця, щоби розкрити особливості планування роботи й організації навчального процесу в хореографічному колективі, а також методику проведення занять. До заходу долучилися керівники аматорських хореографічних колективів (гуртків) Миколаївської області. Пройшли теоретичні заняття присвячені проблемам організації навчального процесу в хореографічних колективах: «Робота в хореографічному колективі: ведення документації, графік роботи, побудова занять тощо» й «Тематика та побудова хореографічних комбінацій».

Провідна методистка із хореографії Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тетяна Воронцова провела тренінг для керівників-початківців, які роблять перші кроки на шляху роботи з хореографічним колективом, а також надала рекомендації з підготовки колективів до участі в хореографічних конкурсах.

Практичну частину занять продовжили членкиня асамблеї науковців і митців України, магістрантка хореографії Світлана Леоненко та Катерина Лопатіна — керівниця народного ансамблю естрадного танцю «Сюрприз» ММПК «Молодіжний».

Обласний майстер-клас із сучасної хореографії

Майстер-клас із сучасної хореографії сприяє методичній та практичній допомозі керівникам хореографічних колективів, підвищенню їхнього професійного рівня й обміну досвідом роботи.

У заході взяли участь понад 40 керівників хореографічних колективів із Миколаєва й Миколаївської області. Заняття зацікавило представників різних танцювальних напрямків.

Своїм досвідом виховання талановитих танцівників поділилися Тамара Кузьмич і Катерина Лопатіна — керівниці народного ансамблю естрадного танцю «Сюрприз» ММПК «Молодіжний». Вони наголосили, що головним завданням керівників є не тільки дати дітям знання, уміння, навички, але створити умови для вільного володіння ними.

До уваги слухачів майстер-класу був запропонований детальний урок із молодшою, середньою та старшою групою народного ансамблю естрадного танцю «Сюрприз». Заняття розпочалося з розминки й комплексу необхідних вправ для розігріву й розтягування м’язів тіла. Далі на практиці були продемонстровані різноманітні комплекси вправ біля станка та на середині залу з підкріпленням теоретичного матеріалу щодо використання елементів сучасного танцю в роботі хореографічних колективів.

Захід завершився переглядом творчої програми народного ансамблю естрадного танцю «Сюрприз», де учасники майстер-класу змогли на власні очі побачити переплетення правильної хореографічної композиції, сюжету, сучасної техніки виконання, а також різноманітну палітру образів.

Дотримання карантинних вимог

  • Шахове розміщення учасників (з вільними місцями поруч, спереду й позаду).
  • Температурний скринінг учасників і працівників, залучених до організації та проведення заходів.
  • Наявність санітайзерів у місцях скупчення людей.
  • Обов’язкове носіння захисних масок у приміщенні.
  • Вологе прибирання та дезінфекція приміщення.
  • Дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Зовсім скоро керівники зможуть застосувати отримані теоретичні знання на практиці, адже попереду обласні конкурси хореографічного мистецтва — «Перлина Прибужжя» та «Jam».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: