Новини        21 Квітня 2016        373      

Присвоєння звання «зразковий» хореографічному колективу «Бусинка»

20 квітня 2016 року в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» відбулась радісна подія: хореографічний колектив «Бусинка» керівником якого є Марія Сухопара, проводив творчий звіт на предмет присвоєння звання «зразковий».

Голова атестаційної комісії, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації М. Ф. Димитров разом з атестаційною комісією переглянули виступ колективу та запропонували колегії управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації присвоїти звання «зразковий» цьому цікавому колоритному колективу.

Концертна програма ансамблю була представлена у двох відділеннях за участі трьох вікових груп. Цікаві номери колективу були не тільки змістовними, але й відзначилися вдалими музичним супроводом і підбором сценічних костюмів. А їх тісне поєднання з акторською майстерністю учасників колективу та вмінням правильно подати імпульс глядачу не викликало у комісії і тіні сумніву стосовно прийняття рішення про присвоєння хореографічному колективу «Бусинка» ПК «Молодіжний» почесного звання «зразковий» аматорський колектив. Сподіваємося, ансамбль буде гідно нести це звання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: