Новини        24 Лютого 2016        334      

Про підтвердження звання

23 лютого 2016 року  згідно плану роботи ОЦНТ та  КОР, відбулося  підтвердження звання  «народний» хору ветеранів ВВВ та  праці, а також хору  української пісні  Баштанського районного  Будинку культури.

Народний хор створений на базі Баштанського районного Будинку культури в 1970 році. Керівник колективу Рита Попель, акомпаніатор –  Григорій Рижик.  1973 році  колективу було присвоєно звання «народний».

В репертуарі хору прозвучали українські народні пісні та твори сучасних композиторів-піснярів, а також вокально-хореографічні композиції та фрагменти обрядів.

Велике признання  та шану від глядачів отримав хоровий колектив ветеранів Великої Вітчизняної  війни та праці Баштанського районного Будинку культури, якому виповнилось 30 років та 5 років як присвоєно хору звання «народний». В честь цього ювілею відбувся  творчий звіт колективу.

Хор  постійний  учасник районних заходів, користується повагою та авторитетом  у жителів Баштанки, виховує у молодого покоління почуття патріотизму та самовідданості до своєї Батьківщини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: