Новини        01 Жовтня 2020        713      

Провели обласний огляд «Пісні наших батьків»

Першого жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку провели обласний огляд ветеранських колективів аматорської творчості «Пісні наших батьків», пронизаний шаною та повагою до представників старшого покоління. Детальніше про учасників, виступи, атмосферу заходу — далі.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Про огляд

Захід покликаний зберігати й популяризувати традиції патріотичної пісні на Миколаївщині, а також підтримувати старше покоління та виховувати молодь на кращих зразках пісенного мистецтва.

Усього для участі в огляді зареєструвалися понад 40 колективів. На жаль, через карантинні обмеження деякі учасники скасували свої виступи. Але це не завадило провести чудовий захід, який став прекрасною можливість об’єднати в єдиному колі представників різних поколінь.

Свою творчість представили учасники з Воскресенської, Нечаянської, Благодатненської, Казанківської, Снігурівської, Коблівської, Галицинівської, Горохівської, Шевченківської, Баштанської, Радсадівської, Бузької ОТГ, а також з Новоодеського, Миколаївського, Єланецького, Доманівського, Кривоозерського, Казанківського, Братського, Новобузького районів.

Перебіг огляду

Виступи вразили неймовірним сплеском патріотичних почуттів і національного піднесення. Колективи представили широкий пісенний репертуар. З великою любов’ю і душевним теплом зі сцени лунали героїко-патріотичні, козацькі, соціально-побутові, жартівливі пісні, балади й думи.

Огляд пройшов на одному подиху. Учасники дивували не тільки професійним виконанням й артистичними виступами, але й розмаїттям колоритних вбрань у національному стилі.

Радує, що вокальна родина збагачується талановитими колективами, уперше до нашого заходу долучилися вокальні ансамблі «Забава» (Березнегуватський РБК), «Коблівчанка» (Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості Коблівської ОТГ) та вокальний квартет «Моноліт» (Громадська організація «Об’єднання талантів “Сузір’я’’», м. Очаків).

Відчувався високий фаховий рівень керівників колективів, а також помітна робота над виконавською майстерністю. У кожному виступі учасників відчувалася душевна щирість нашого народу. Адже народна пісня — це своєрідне послання молодому поколінню від мудрих предків.

Привітання й нагородження

Першою усіх учасників привітала директорка МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова. Відмітивши, що старше покоління — джерело народної мудрості, а їхній життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція повинні стати взірцем для молодого покоління. До привітань долучилася депутатка обласної ради Надія Іванова, яка побажала всім довгих і щасливих років життя, міцного здоров’я й невичерпного оптимізму.

Усі учасники отримали дипломи Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, а також пам’ятні сувеніри від МОЦНТ та КОР.

Дотримання карантинних вимог

  • Захід без глядачів.
  • Температурний скринінг учасників і працівників, залучених до організації та проведення огляду.
  • Наявність санітайзерів у місцях скупчення людей.
  • Обов’язкове носіння захисних масок у приміщенні.
  • Регулярне вологе прибирання та дезінфекція сцени.
  • Дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.
  • Виступ колективів згідно з індивідуальним конкурсним графіком.

Cтарше покоління передає вокальну естафету молодшому,  адже попереду обласний огляд вокально-хорових колективів «Ліга Voice».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: