Новини        17 Лютого 2016        410      

Семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів області

17 лютого 2016 року  в  Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи відбувся  обласний семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів області.   У семінарі прийняли участь 39 слухачів з Арбузинського, Баштанського, Братського, Врадіївського, Веселинівського, Єланецького, Жовтневого, Казанківського, Новоодеського, Новобузьського, Очаківського, Первомайського, Снигірівського районів та міст Миколаєва і Южноураїнська. Семінар проводився  з метою надання методичної та практичної допомоги звукооператорам клубних закладів області, підвищення їх професійного рівня та обміну досвідом.

На семінарі  були  проведені практичні та теоретичні  заняття, розглянені питання про сучасний розвиток та напрямки  звукорежисури, аналіз музичного оформлення масових заходів, ознайомлення з новітніми технологіями та апаратурою.

Учасники семінару обмінялися  досвідом роботи по  вирішенню технічних питань щодо покращення використання засобів музичного оформлення.

Підсумком  семінару-практикуму був  круглий стіл.

Заняття проводили: провідний  методист обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений артист України — Обревко І.І. та член спілки звукооператорів України — Воронцов І.О.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: