Новини        21 Грудня 2017        446      

«Школа клубного менеджменту» у Миколаївському районі

20 грудня відбулися позапланові заняття в «Школі клубного менеджменту» для керівників клубних закладів Миколаївського району. Завітали на захід із підвищення професійного рівня також і культпрацівники Веснянської, Нечаянської, Михайлівської сільських та Ольшанської селищної об’єднаних територіальних громад Миколаївського району. Про подробиці зустрічі — далі в статті.

Заняття, участь у яких узяли майже 30 представників, відбулася в приміщенні відділу культури Миколаївської райдержадміністрації. Куратор проекту «Школа клубного менеджменту», заступник директора Миколаївського обласного центру народної творчості Тетяна Нестерова закцентувала увагу присутніх на оформленні звітної документації за 2017 рік, підготовці річних статистичних і аналітичних звітів. Були опрацьовані нововведення щодо оформлення облікової документації роботи клубних закладів. Під час зустрічі були обговорені також наступні питання:

  • аналіз роботи за 2017 рік;
  • планування на 2018 рік, його фінансове забезпечення;
  • контрольні показники на наступний рік;
  • кадрові документи, зокрема, посадові інструкції, у яких визначаються обов’язки, права та відповідальність працівників;
  • нормативні документи щодо оплати праці,
  • соціальна захищеність працівників,
  • імідж і престиж роботи працівників галузі культури.

Приємно визначити, що завітала на зустріч і голова Миколаївської райдержадміністрації Алла Воробйова, яка привітала працівників клубних закладів із прийдешніми святами, визначила досягнення в галузі культури району за рік, окреслила перспективи розвитку сфери в майбутньому. Також у заняттях узяли участь перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Олексій Бродецький, начальник відділу культури Миколаївської райдержадміністрації Вікторія Бойченко, методисти районного Будинку культури. Учасники жваво обговорювали проблемні питання з представниками адміністрації. Керівники закладів культури об’єднаних територіальних громад розповіли про підтримку місцевих органів влади. Зокрема в селах Улянівка, Весняне, Нечаяне, Петрово-Солониха, Киря’ківка, Іванівка, Авдотівка, Благодарівка, Трихати, не втрачають свої позиції Радсад і Степове.

Вітаємо всіх із прийдешніми святами! Бажаємо плідної роботи у 2018 році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: