Новини        29 Березня 2017        350      

«Школа клубного менеджменту» в Новоодеському районі

28 березня для працівників закладів культури клубного типу Новоодеського району проводилися заняття «Школи клубного менеджменту», під час яких піднімалися актуальні питання роботи закладів культури району в умовах децентралізації.

Фото: pexels.com

У заході взяли участь 19 клубних працівників. Під час жвавого обговорення були визначені проблемні напрями:

  • відсутність інформації про заплановані кошти на культурно-дозвіллєву роботу;
  • правова необізнаність клубних працівників: голови сільських рад приймають працівників на роботу без надання інформації про їхні права й обов’язки, про нормативи, облік робочого часу й обсяг робіт.
  • відсутність умов для ефективної роботи працівників у закладі: не опалюється приміщення, скорочують ставки працівників. Робочим часом вважають тільки присутність, а не робота. Специфіка роботи закладів культури — це задіяність у вихідні дні. Сільські адміністрації не обліковують цей час, на свій розсуд переводять працівників на 0,75 — 0,5 ставки, вимагаючи гідного рівня проведення заходів.

Під час занять «Школи клубного менеджменту» увага присутніх була зосереджена на механізмі фінансового забезпечення та можливих формах налагодження роботи закладів сфери культури Новоодеського району. Сьогодні дуже важливо покласти відповідальність на місцеві органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування за стан культури на селі: забезпечення сучасною матеріально-технічною базою, збереження кадрового потенціалу. Необхідно ініціювати створення програм розвитку культури на місцях з обов’язковим залученням до їх розробок працівників культури.

Варто зазначити, що заклади клубного типу — це не тільки місце проведення дозвілля. Це той осередок, де плекається нескінченна самобутність та оригінальність. Саме тому відродження престижу працівника культури — це величезна складова, яка в умовах реформування суспільства утримає на гідному рівні культуру української нації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: