Новини        21 Квітня 2017        423      

«Школа починаючого режисера» для працівників Березнегуватського району

У заході, який відбувся у формі веб-семінару, узяли участь керівники та учасники творчих колективів з одинадцяти сіл району. Для ознайомлення з рівнем майстерності колективів у онлайн-режимі колективи продемонстрували фрагменти репертуарних постановок — від народних обрядів до сучасності.

Харизматичністю відрізнявся фольклорний колектив Лепетиського СБК, артизмом — дует із Нововолодимирівського СБК, професійну акторську гру продемонстрували колективи Березнегуватського РБК та Калузького СБК, невимушеність та життєвість представили колективи Білокриничанського та Новоукраїнського СБК.

Найбільшою знахідкою був виступ-привітання від учасників зразкового ансаблю танцю «Барви» Березнегуватського РБК. Діти вразили яскравістю та несподіваною акторською майстерністю.

Між тим провідний методист тетрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тетяна Скубченко, проаналізувавши представлені роботи, звернула увагу учасників семінару на правила мізансценування в маленьких мініатюрах, розташування декорацій, закономірностях побудови діалогових сцен, спілкування акторів тощо.

Кращі колективи були запрошені до участі в обласному конкурсі аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена», який відбудеться на початку травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: