Новини        02 Жовтня 2017        642      

«Школа починаючого хореографа» в Первомайську

28 та 29 вересня в місті Первомайськ на базі Палацу культури «Фрегат» відбувся семінар-практикум «Школа починаючого хореографа» для керівників хореографічних колективів Доманівського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського районів та міста Первомайськ. Якій темі був посвячений семінар-практикум, які навички опрацьовувалися під час занять — про все далі.

У роботі семінару взяли участь понад 50 осіб, а саме: керівники хореографічних колективів, методисти, завідувачі, директори клубів та будинків культури, викладачі хореографії шкіл мистецтв та учасники народного ансамблю танцю «Карнавал» Первомайського міського центру культури й дозвілля ім. Є. Зарницької.

Під час занять до уваги учасників семінару були запропоновані практичні рекомендації з різних напрямів хореографічного мистецтва.

Магістр хореографії, член асамблеї науковців і митців України Світлана Леоненко провела комплекс вправ із класичного танцю біля станка та на середині зали з підкріпленням теоретичного матеріалу щодо необхідності використання класичного танцю в роботі хореографічних колективів різних напрямів.

Доцент кафедри хореографії Миколаївської філії Київського Національного університету культури й мистецтв, заслужений працівник культури України Михайло Мерлянов у теоретичному матеріалі та практичному показі надав можливість побачити різнобарвність хореографії різних регіонів України.

Провідний методист із хореографії ОЦНТ та КОР Анатолій Кривошей провів тренінг для керівників-початківців, які роблять перші кроки на шляху роботи з хореографічним колективом, а також надав рекомендації з підготовки колективів до участі в конкурсах хореографічного мистецтва.

На високому професійному рівні пройшов майстер-клас за участю різновікових груп народного ансамблю естрадного танцю «Карнавал» під керівництвом Романа й Олександри Шолом. До уваги семінаристів був запропонований детальний урок із початківцями молодшої групи колективу. Із середньою та старшою групою ансамблю хореографи провели показовий урок із класичного, народного та сучасного танцю.

Захід відбувся за сприяння начальника Первомайського міського управління культури й туризму Наталії Олішевської, за підтримки директора Первомайського міського центру культури й дозвілля ім. Є. Зарницької Ігоря Головатенка.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: