Новини        10 Листопада 2016        434      

Свято з відзнаками, чи «Аркас» обирає найкращих

9 листопада, в День української писемності та мови, в Миколаївському українському театрі драми та музичної комедії відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. В рамках святкування також були оголошені імена лауреатів обласної премії імені Миколи Аркаса.

У привітальному слові заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь подякував працівникам сфери культури за те, що «у непростих умовах сьогодення вони виривають свідомість сучасників з міцних лап побуту». А начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Михайло Димитров, вітаючи колег, зазначив, що культуру народу неможливо знищити, доки вона опікується справжніми професіоналами, людьми небайдужими і до глибини душі закоханими у свою професію.

Саме такі у рамках святкування були нагороджені відзнаками різних рівнів. А ще учасники заходу привітали лауреатів обласної премії імені відомого миколаївця Миколи Аркаса. У 2016-му переможців визначали у п’яти категоріях. У номінації «Традиційна народна творчість та аматорське мистецтво» кращим став проект Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Нові імена Миколаївщини», створений з метою підтримки талантів області та популяризації українських традицій Півдня України. До складу творчої групи увійшли:
Наталія Баштова, директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України, куратор виставкового циклу;
Валентина Кривцова, керівник народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя», заслужений працівник культури України, автор виставкового циклу;
Галина Стрелецька, провідний методист вокально-хорового жанру МОЦНТ та КОР,заслужений працівник культури України;
Єлизавета Козирєва, майстриня ТО «Прибужжя», учасниця виставкового циклу.

Тож, шановні колеги, з нагоди нашого професійного свята прийміть щирі слова вітання та вдячності за високе служіння українській культурі й мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Міцного Вам здоров’я, великого щастя й благополуччя, затишку в родинах, душевного тепла й енергії, нових професійних звершень на щоденній творчій ниві. Нехай культура збагачує наші душі й серця заради утвердження заможної й духовно багатої України! Зі святом!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: